Sigurnom pobjedom stavili tačku na polusezonu

0

Fudbaleri Romanije su u nedjelju u utakmici posljednjeg 6. kola u prvom dijelu sezone Regionalne lige RS grupa jug savladali Hercegovac iz Bileće rezultatom 4:0 (1:0).

Utakmica je počela minutom ćutanja za preminulog bivšeg fudbalera i sponzora Romanije Ranka Cicovića.

Naši fudbaleri su odigrali dobru utakmicu. Sa po dva gola istakli su se Jokić Stefan i Nenad Zeković. Posebno lijepi golovi su viđeni u drugom poluvremenu, kada su šutevima sa distance, prvo Jokić, a potom i Zeković u posljednjoj minuti matirali Beraka, za konačnih 4:0.

Romanija je nakon šest kola prva sa pet pobjeda i jednim neriješenim ishodom, upravo protiv Hercegovca u Bileći.

FK Romanija – FK Hercegovac 4:0 (1:0)