Danas počinje Turnir u uličnom basketu 3 na 3

0
661

Na Koranu danas počinje 15. Turnir u uličnom basketu “Pale 2018” koji je i ove godine uvršten u kalendar međunarodne košarkaške organizacije FIBA.

Zbog vremenskih nepogoda, takmičenje za juniore i djevojke koje je bilo planirano za za srijedu 27. juna, odloženo je za četvrtak, 28. juna. Utakmice djevojaka i juniora počinju u 11.00 časova. Utakmice seniora počinju večeras u 18.00 časova, dok je svečano otvaranje najavljeno za 19:40 časova.

U slučaju vremenskih nepogoda svečano otvaranje turnira pomjera se u Sportsko-poslovni centar ”Peki” na Palama.

Pobjednik ovogodišnjeg muškog seniorskog turnira postaće bogatiji za 1000 evra i izboriće put na turnir iz serije čelendžer (challenger) u italijanski grad Linjano. Na turniru se očekuje učešče preko 25 ekipa iz BiH, Srbije, Crne Gore, Hrvatske, Slovenije i još nekoliko evropskih zemalja.

Raspored odigravanja mečeva, četvrtak, 28.6.2018.

Djevojke:
11:00, Good Luck – Bombe devedesetih

Juniori:
11:20, Kafana kod Željke – Auto Rašević

Djevojke:
11:40, Djevojčice pionirke (revijalni meč)
12:00, Igman – Bombe devedesetih

Juniori:
12:20, Kafanica Red & White – Artman
12:40, Deltaharmony – Trojka iz bloka
13:00, Kacone – Limarija Centar

Djevojke:
13:40, Kikinda – Igman

Juniori:
14:00, Lukavica – Kafana kod Željke
14:20, Deltaharmony – Ajmo još jednu
14:40, Kumodraž 2 – Kafanica Red & White
15:00, PE GE – Kacone

Djevojke:
15:20, Kikinda – Good Luck

Seniori:

18:00, Autodijelovi Janjić – Hvala brate Oladipo
18:20, Zoo Vet – Šta si ruč'o?
18:40, KK Obilić – Caffe The Peak
19:00, TB – Taxi služba
19:20, Golden Hands – Zoo Vet
19:40, SVEČANO OTVARANJE TURNIRA
20:00, Majstori za pivo – Beer Ti & Ja
20:20, Takmičenje u šutiranju za tri poena (kvalifikacije)
20:40, Caffe Skala – Caffe Banka
21:00, Golden Hands – Šta si ruč'o?
22:00, VELIKA ŽURKA OTVARANJA

Raspored odigravanja mečeva, petak, 29.6.2018.

Djevojke:
10:40, Bombe devedesetih – Lukavica

Juniori:
11:00, PE GE – Limarija Centar

Djevojke:
11:20, Kikinda – Bombe devedesetih
11:40, Good Luck – Lukavica

Juniori:
12:00, Lukavica – Auto Rašević
12:20, Ajmo još jednu – Trojka iz bloka

Djevojke:
12:40, Igman – Lukavica

Juniori:
13:00, Kumodraž 2 – Artman

Djevojke:
13:20, Kikinda – Lukavica
13:40, Igman – Good Luck

ČETVRTFINALE JUNIORI:
14:00, A1 – C2
14:20, D1 – B2
14:40, B1 – D2
15:00, C1 – A2


GRUPE U KONKURENCIJI SENIORA:

Grupa A:
1. ECOS Romari (Ranko Križanović, Marijo Blaškan, Nedim Mustafica, Siniša Štemberger) 🇧🇦 ,Vitez
2. Autodijelovi Janjić (Gordan Janjić, Dejan Radović, Manojlo Janković, Miljan Pajić) 🇧🇦 ,Pale
3. Hvala brate Oladipo (Rade Obradović, Aleksandar Šurbat, Stefan Vukašinović, Stefan Vuković) 🇧🇦 ,Pale

Grupa B:
1. Džakovi 3×3 (Mladen Simeunović, Dušan Milošević, Nemanja Drašković, Nikola Perković) 🇷🇸 ,Niš
2. KK Obilić (Stefan Slijepčević, Aleksandar Baričanin, Luka Jovanović, Stefan Radović) 🇧🇦 ,Pale
3. Caffe The Peak (Dejan Ćeremidžić, Siniša Karišik, Vladislav Kovač, Nikola Topalović) 🇧🇦 ,Pale

Grupa C:
1. Auto Kuća Sekulić (Đorđe Petrović, Aleksandar Mudrinski, Dušan Samardžić, Milijan Bocka) 🇷🇸 ,Novi Sad
2. TB (Petar Šurbat, Risto Mišković, Vasilije Šaraba, Gojko Sudžum) 🇧🇦 ,Trebinje
3. Taxi služba (Bojan Milošević, Marko Gutalj, Radomir Rebić, Radoslav Đurđević) 🇧🇦 ,Pale

Grupa D:
1. RP Apoteke (Damir Palata, Berin Gudić, Feđa Vuleta, Filip Pejović) 🇧🇦 ,Sarajevo
2. Majstori za pivo (Dejan Vučković, Srđan Vučković, Aleksandar Ašanin, Nikola Ašanin) 🇧🇦 ,Istočno Sarajevo
3. Beer Ti & Ja (Nedeljko Pejić, Novica Vujović, Stefan Kojić, Đorđe Todorović) 🇧🇦 , Istočno Sarajevo

Grupa E:
1. 3×3 Mitrovica (Filip Nešić, Đorđo Đorđić, Nikola Đonlić), 🇷🇸 Sremska Mitrovica
2. Caffe Skala (Srđan Jokić, Dušan Nikolić, Milan Stanišić, Saša Furtula) 🇧🇦 ,Pale
3. Caffe Banka (Oliver Klačar, Edis Fočo, Marinko Perović, Jasmin Ćatić) 🇧🇦 ,Pale

Grupa F:
1. 3×3 Podgorica (Vladan Đukanović, Dragan Bjeletić, Dušan Gojnić, Mikaile Tmušić) 🇲🇪 ,Podgorica
2. 3×3 Zvornik (Srđan Gavrić, Aleksandar Zekanović, ) 🇧🇦 ,Zvornik
3. Sarajevo (Amar Barukčija, Amir Aljiji, Goran Perc), 🇧🇦 Sarajevo

Grupa G:
1. Alma Ras (Zlatan Omanović, Milenko Ljusić), 🇷🇸🇧🇦
2. Stella Novi Travnik (Petar Vlahović, Ajdin Mrehić, Haris Guhdija, Nikola Kalajdžić) 🇧🇦 ,Travnik
3. Termag (Filip Đorda, Vladan Nikolić, Srđan Kovač, Luka Kusmuk) 🇧🇦 ,Pale

Grupa H:
1. Golden Hands (Nemanja Okiljević, Darko Rističević, Miroslav Milidrag, Nikola Pilindavić) 🇧🇦 ,Pale
2. Swish 3×3 (Kosta Abramović, Bogdan Cebalović, Milo Unkašević), 🇲🇪 Bar
3. Zoo Vet (Nemanja Pandurević, Miloš Tadić, Ognjen Vučinić, Vladimir Lakić), 🇧🇦 Pale
4. Šta si ruč'o? (Aleksandar Perišić, Veljko Forcan, Bojan Tepeš, Stefan Sokolović), 🇧🇦 Pale


GRUPE U ŽENSKOJ KONKURENCIJI:

Grupa A:
1. Good Luck (Irina Ćirić, Teodora Ćeremidžić, Jovana Trifković, Jana Begović) 🇧🇦, Pale;
2. Bombe devedesetih (Dajana Lazarević, Nikolina Vujović, Danijela Arambašić) 🇧🇦, Pale;
3. Igman (Jelena Kovač, Sara Josipović, Anđela Lalović, Marijana Šehovac), 🇧🇦, Istočno Sarajevo;
4. Lukavica (Jovana Todorović, Teodora Abramović, Tina Rončević) 🇧🇦, Istočno Sarajevo;
5. Kikinda (Aleksandra Sivčev, Aleksandra Mračević, Slobodanka Mračević) 🇷🇸, Kikinda.

*Igraće se po sistemu svak protiv svakoga, a četiri ekipe idu dalje.


GRUPE U JUNIORSKOJ KONKURENCIJI:

Grupa A:
1. PE GE (Ivan Raičević, Lazar Bailović, Luka Poje, Pavle Pustahija) 🇲🇪, Podgorica;
2. Kacone (Nedeljko Vukosavljević, Nikola Neđić, Milenko Bartula, Vasilije Đurović) 🇧🇦, Sokolac;
3. Limarija Centar (Andrija Jugović, Dušan Stevanović, Nikola Vuković, Luka Ristić) 🇧🇦, Pale;

Grupa B:
1. Lukavica (Kristijan Krunić, Stefan Simanić, Andrej Golubović, David Šehovac) 🇧🇦, Istočno Sarajevo;
2. Kafana kod Željke (Milan Tadić, Andrej Tadić, Đorđe Šikuljak, Đorđe Kovačević) 🇧🇦, Pale;
3. Auto Rašević (Ognjen Rašević, Nemanja Jokić, Srđan Jovanović, Nikola Samardžija) 🇧🇦, Pale;

Grupa C:
1. Deltaharmony (Vuk Kusmuk, Radomir Rebić, Marko Gutalj, Tarik Huremović) 🇧🇦, Pale/Sarajevo
2. Ajmo još jednu (Bojan Moljević, Strahinja Čolaković, Goran Vuković) 🇧🇦, Višegrad
3. Trojka iz bloka (Aćim Živković, Harun Zrno, Viktor Blagovčanin, Alen Bejtić) 🇧🇦, Pale/Sarajevo/Bijeljina

Grupa D:
1. Kumodraž 2 (Marko Macan, Kristijan Elez, Teodor Majmunović, Dušan Nešković) 🇧🇦, Istočno Sarajevo;
2. Kafanica Red & White (Radoslav Đurđević, Danijel Rebić, Igor Ilić, Vanja Cicović) 🇧🇦, Pale;
3. Artman (Damjan Savić, Boško Vlaški, Marko Buha) 🇧🇦, Pale.

(www.palelive.com)

Postavi komentar

Komentarišite prvi!