Danas počinje Turnir u uličnom basketu 3 na 3

0

Na Koranu danas počinje 15. Turnir u uličnom basketu “Pale 2018″ koji je i ove godine uvršten u kalendar međunarodne košarkaške organizacije FIBA.

Zbog vremenskih nepogoda, takmičenje za juniore i djevojke koje je bilo planirano za za srijedu 27. juna, odloženo je za četvrtak, 28. juna. Utakmice djevojaka i juniora počinju u 11.00 časova. Utakmice seniora počinju večeras u 18.00 časova, dok je svečano otvaranje najavljeno za 19:40 časova.

U slučaju vremenskih nepogoda svečano otvaranje turnira pomjera se u Sportsko-poslovni centar ”Peki” na Palama.

Pobjednik ovogodišnjeg muškog seniorskog turnira postaće bogatiji za 1000 evra i izboriće put na turnir iz serije čelendžer (challenger) u italijanski grad Linjano. Na turniru se očekuje učešče preko 25 ekipa iz BiH, Srbije, Crne Gore, Hrvatske, Slovenije i još nekoliko evropskih zemalja.

Raspored odigravanja mečeva, četvrtak, 28.6.2018.

Djevojke:
11:00, Good Luck – Bombe devedesetih

Juniori:
11:20, Kafana kod Željke – Auto Rašević

Djevojke:
11:40, Djevojčice pionirke (revijalni meč)
12:00, Igman – Bombe devedesetih

Juniori:
12:20, Kafanica Red & White – Artman
12:40, Deltaharmony – Trojka iz bloka
13:00, Kacone – Limarija Centar

Djevojke:
13:40, Kikinda – Igman

Juniori:
14:00, Lukavica – Kafana kod Željke
14:20, Deltaharmony – Ajmo još jednu
14:40, Kumodraž 2 – Kafanica Red & White
15:00, PE GE – Kacone

Djevojke:
15:20, Kikinda – Good Luck

Seniori:

18:00, Autodijelovi Janjić – Hvala brate Oladipo
18:20, Zoo Vet – Šta si ruč’o?
18:40, KK Obilić – Caffe The Peak
19:00, TB – Taxi služba
19:20, Golden Hands – Zoo Vet
19:40, SVEČANO OTVARANJE TURNIRA
20:00, Majstori za pivo – Beer Ti & Ja
20:20, Takmičenje u šutiranju za tri poena (kvalifikacije)
20:40, Caffe Skala – Caffe Banka
21:00, Golden Hands – Šta si ruč’o?
22:00, VELIKA ŽURKA OTVARANJA

Raspored odigravanja mečeva, petak, 29.6.2018.

Djevojke:
10:40, Bombe devedesetih – Lukavica

Juniori:
11:00, PE GE – Limarija Centar

Djevojke:
11:20, Kikinda – Bombe devedesetih
11:40, Good Luck – Lukavica

Juniori:
12:00, Lukavica – Auto Rašević
12:20, Ajmo još jednu – Trojka iz bloka

Djevojke:
12:40, Igman – Lukavica

Juniori:
13:00, Kumodraž 2 – Artman

Djevojke:
13:20, Kikinda – Lukavica
13:40, Igman – Good Luck

ČETVRTFINALE JUNIORI:
14:00, A1 – C2
14:20, D1 – B2
14:40, B1 – D2
15:00, C1 – A2


GRUPE U KONKURENCIJI SENIORA:

Grupa A:
1. ECOS Romari (Ranko Križanović, Marijo Blaškan, Nedim Mustafica, Siniša Štemberger) ?? ,Vitez
2. Autodijelovi Janjić (Gordan Janjić, Dejan Radović, Manojlo Janković, Miljan Pajić) ?? ,Pale
3. Hvala brate Oladipo (Rade Obradović, Aleksandar Šurbat, Stefan Vukašinović, Stefan Vuković) ?? ,Pale

Grupa B:
1. Džakovi 3×3 (Mladen Simeunović, Dušan Milošević, Nemanja Drašković, Nikola Perković) ?? ,Niš
2. KK Obilić (Stefan Slijepčević, Aleksandar Baričanin, Luka Jovanović, Stefan Radović) ?? ,Pale
3. Caffe The Peak (Dejan Ćeremidžić, Siniša Karišik, Vladislav Kovač, Nikola Topalović) ?? ,Pale

Grupa C:
1. Auto Kuća Sekulić (Đorđe Petrović, Aleksandar Mudrinski, Dušan Samardžić, Milijan Bocka) ?? ,Novi Sad
2. TB (Petar Šurbat, Risto Mišković, Vasilije Šaraba, Gojko Sudžum) ?? ,Trebinje
3. Taxi služba (Bojan Milošević, Marko Gutalj, Radomir Rebić, Radoslav Đurđević) ?? ,Pale

Grupa D:
1. RP Apoteke (Damir Palata, Berin Gudić, Feđa Vuleta, Filip Pejović) ?? ,Sarajevo
2. Majstori za pivo (Dejan Vučković, Srđan Vučković, Aleksandar Ašanin, Nikola Ašanin) ?? ,Istočno Sarajevo
3. Beer Ti & Ja (Nedeljko Pejić, Novica Vujović, Stefan Kojić, Đorđe Todorović) ?? , Istočno Sarajevo

Grupa E:
1. 3×3 Mitrovica (Filip Nešić, Đorđo Đorđić, Nikola Đonlić), ?? Sremska Mitrovica
2. Caffe Skala (Srđan Jokić, Dušan Nikolić, Milan Stanišić, Saša Furtula) ?? ,Pale
3. Caffe Banka (Oliver Klačar, Edis Fočo, Marinko Perović, Jasmin Ćatić) ?? ,Pale

Grupa F:
1. 3×3 Podgorica (Vladan Đukanović, Dragan Bjeletić, Dušan Gojnić, Mikaile Tmušić) ?? ,Podgorica
2. 3×3 Zvornik (Srđan Gavrić, Aleksandar Zekanović, ) ?? ,Zvornik
3. Sarajevo (Amar Barukčija, Amir Aljiji, Goran Perc), ?? Sarajevo

Grupa G:
1. Alma Ras (Zlatan Omanović, Milenko Ljusić), ????
2. Stella Novi Travnik (Petar Vlahović, Ajdin Mrehić, Haris Guhdija, Nikola Kalajdžić) ?? ,Travnik
3. Termag (Filip Đorda, Vladan Nikolić, Srđan Kovač, Luka Kusmuk) ?? ,Pale

Grupa H:
1. Golden Hands (Nemanja Okiljević, Darko Rističević, Miroslav Milidrag, Nikola Pilindavić) ?? ,Pale
2. Swish 3×3 (Kosta Abramović, Bogdan Cebalović, Milo Unkašević), ?? Bar
3. Zoo Vet (Nemanja Pandurević, Miloš Tadić, Ognjen Vučinić, Vladimir Lakić), ?? Pale
4. Šta si ruč’o? (Aleksandar Perišić, Veljko Forcan, Bojan Tepeš, Stefan Sokolović), ?? Pale


GRUPE U ŽENSKOJ KONKURENCIJI:

Grupa A:
1. Good Luck (Irina Ćirić, Teodora Ćeremidžić, Jovana Trifković, Jana Begović) ??, Pale;
2. Bombe devedesetih (Dajana Lazarević, Nikolina Vujović, Danijela Arambašić) ??, Pale;
3. Igman (Jelena Kovač, Sara Josipović, Anđela Lalović, Marijana Šehovac), ??, Istočno Sarajevo;
4. Lukavica (Jovana Todorović, Teodora Abramović, Tina Rončević) ??, Istočno Sarajevo;
5. Kikinda (Aleksandra Sivčev, Aleksandra Mračević, Slobodanka Mračević) ??, Kikinda.

*Igraće se po sistemu svak protiv svakoga, a četiri ekipe idu dalje.


GRUPE U JUNIORSKOJ KONKURENCIJI:

Grupa A:
1. PE GE (Ivan Raičević, Lazar Bailović, Luka Poje, Pavle Pustahija) ??, Podgorica;
2. Kacone (Nedeljko Vukosavljević, Nikola Neđić, Milenko Bartula, Vasilije Đurović) ??, Sokolac;
3. Limarija Centar (Andrija Jugović, Dušan Stevanović, Nikola Vuković, Luka Ristić) ??, Pale;

Grupa B:
1. Lukavica (Kristijan Krunić, Stefan Simanić, Andrej Golubović, David Šehovac) ??, Istočno Sarajevo;
2. Kafana kod Željke (Milan Tadić, Andrej Tadić, Đorđe Šikuljak, Đorđe Kovačević) ??, Pale;
3. Auto Rašević (Ognjen Rašević, Nemanja Jokić, Srđan Jovanović, Nikola Samardžija) ??, Pale;

Grupa C:
1. Deltaharmony (Vuk Kusmuk, Radomir Rebić, Marko Gutalj, Tarik Huremović) ??, Pale/Sarajevo
2. Ajmo još jednu (Bojan Moljević, Strahinja Čolaković, Goran Vuković) ??, Višegrad
3. Trojka iz bloka (Aćim Živković, Harun Zrno, Viktor Blagovčanin, Alen Bejtić) ??, Pale/Sarajevo/Bijeljina

Grupa D:
1. Kumodraž 2 (Marko Macan, Kristijan Elez, Teodor Majmunović, Dušan Nešković) ??, Istočno Sarajevo;
2. Kafanica Red & White (Radoslav Đurđević, Danijel Rebić, Igor Ilić, Vanja Cicović) ??, Pale;
3. Artman (Damjan Savić, Boško Vlaški, Marko Buha) ??, Pale.

(www.palelive.com)

Postavi komentar

  Pretplatite se  
Obavjesti me o