Svetosavski turnir: Večeras četvrtfinalni susreti

0

Sinoć su u SPC Peki odigrane utakmice posljednjeg dana takmičenja po grupama, nakon kojih su postali poznati svi učesnici četvrtfinala.

Caffe Intermeco Sokolac je savladao Caffe Euro sa 3:2 i izborio nastup protiv MNK Centar, koji je u posljednjem susretu večeri savladao Praču sa 7:2.

Mićo Comerc nije uspio proći u četvrtfinale, nako nuzbudljive fudbalske predstave i remija protiv Nedomexa 6:6.

Parovi četvrtfinala nedjelja 25.1.2015:

18:00 h A1 – V2 Olimp – Twin Cakes
19:00 h G1 – B2 MNK Centar – Caffe Intermeco
20:00 h B1 – G2 Željo Auto – Prača
21:00 h V1 – A2 Nedomex – Car Dušan Silni

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/svetosavski-turnir-pale-2015c/] width=[54] height=[54] title=[Svetosavski turnir] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}

Raspored

Subota 17.01.2015.

19:00 h Careva – Romanija Rio 5:3
20:00 h Caffe Euro – Željo Auto 2:4
21:00 h Fakultet fizičke kulture i sporta – Prača 1:3

Nedjelja 18.01.2015.

19:00 h Romanija Rio – Car Dušan Silni 4:8
20:00 h Željo Auto – Stanica 3:0
21:00 h KMF Slavija – Moćo Comerc 2:4

Ponedjeljak 19.01.2015.

19:00 h Olimp – Romanija Rio 5:1
20:00 h Caffe Intermeco Sokolac – Stanica 5:2
21:00 h MNK Centar – Fakultet fizičke kulture i sporta 7:3

Srijeda 21.01.2015.

19:00 h Olimp – Car Dušan Silni 5:2
20:00 h Caffe Intermeco Sokolac – Željo Auto 1:2
21:00 h Nedomex – Twin Cakes 1:1

Četvrtak 22.01.2015.

19:00 h Careva – Olimp 2:7
20:00 h Nedomex – KMF Slavija 4:1
21:00 h Twin Cakes – Mićo Comerc 5:1

Petak 23.01.2015.

19:00 h Car Dušan Silni – Careva 6:4
20:00 h Stanica – Caffe Euro 0:7
21:00 h KMF Slavija – Twin Cakes 4:2

Subota 24.01.2015.

19:00 h Caffe Euro – Caffe Intermeco Sokolac 2:3
20:00 h Mićo Comerc – Nedomex 6:6
21:00 h Prača – MNK Centar 2:7

1/4 finala nedjelja 25.1.2015.

18:00 h A1 – V2 Olimp – Twin Cakes
19:00 h G1 – B2 MNK Centar – Caffe Intermeco
20:00 h B1 – G2 Željo Auto – Prača
21:00 h V1 – A2 Nedomex – Car Dušan Silni

Tabele

Br.

Grupa A

P

N

I

G.R.

B

1.

Olimp

3

0

0

17:5

9

2.

Car Dušan Silni

2

0

1

16:13

6

3.

Careva Ćuprija

1

0

2

11:16

3

4.

Romanija Rio

0

0

3

8:18

0

Br.

Grupa B

P

N

I

G.R.

B

1.

Željo Auto

3

0

0

9:3

9

2. Caffe Intermeco Sokolac 2 0
1
9:6 6
3. Caffe Euro 1 0 1 9:4 3

4.

Stanica

0

0

3

2:15

0

Br.

Grupa V

P

N

I

G.R.

B

1.

Nedomex d.o.o.

1

2

0

11:6

5

2. Twin Cakes 1 1 1 10:8 4

3.

Mićo Komerc d.o.o.

1

1

1

11:13

4

4.

KMF Slavija

1

0

2

7:10

3

Br.

Grupa G

P

N

I

G.R.

B

1.

MNK Centar

2

0

0

14:5

6

2.

Prača

1

0

1

5:8

3

3.

Fak. fiz. vas. i sporta

0

0

2

4:10

0

(www.palelive.com)

Pretplatite se
Obavijesti me o
0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments