Rukometaši Kotor Varoši prejaki za oslabljene Paljane

0

Rukometni klub Pale je juče poražen u posljednjem kolu prvog dijela sezone od rukometaša Kotor Varoši 23:31 (12:12). Naši rukometaši su razočarali bezidejnom igrom, sa puno bezuspješnih solo prodora, a motiv manje je bio i termin utakmice koja se igrala u 12.00 časova, pa je rukomet gledalo svega dvadesetak gledalaca.

Pokazalo se da ekipa iz Pala nema pravu zamjenu za kapitena i organizatora igre povrijeđenog Danijela Božića.

Na odmor se otišlo pri rezultatu 12:12, dok je u nastavku uslijedio pad naše ekipe. U 5. minutu nastavka pri neriješenom rezultatu, Paljani dva puta imaju igrača više, prednost ne koriste pa gosti brzim kontrama povećavaju prednost na tri gola prednosti. Slijedi veliki pad u igri sa puno grešaka. Ekipa je statična, puno solo prodora „skida“ gostujući golman, pa je poraz naše ekipe na kraju ubjedljiv.

Paljani nisu iskoristili šansu da se domognu visoke šeste pozicije u debitantskoj sezoni, pa će zimovati na 8. mjestu od 12 ekipa u Prvoj ligi RS. Zimska pauza će biti dobra prilika da se ekipa dobro spremi i uigra.

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/rk-pale-rk-kotor-varos-dec-2013/] width=[54] height=[54] title=[RK Pale – RK Kotor Varoš] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}

RK Pale – RK Kotor Varoš 23:31 (12:12)