Raspored utakmica / seniori Pale 2013

0

U Palama 07. juna počinje tradicionalni 54. po redu Turnir u malom fudbalu “Pale 2013”. Turnir će se kao i prethodnih godina održati na terenima Studentskog centra Koran. Organizatori turnira su opština Pale i ŠF “Piksi”.


GRUPE SENIORI:

“A”

1. VIZANTIJA
2. SBS KAVERNA SOKOLAC
3. STUDENTSKI DOM “KORAN”
4. PODGRAB
5. OLIMP

“B”

1. EKONOMIK SOKOLAC
2. KAFE “PAVLE”
3. VELIKE ŠUME
4. KAFE “ČARLI”
5. IGRAČ VIŠE

“C”

1. MAJNEX
2. KORAN
3. STUDENSTKI DOM “KALOVITA BRDA”
4. SDS OBILIĆEVO
5. KLADIONICA “ASTRA”

“D”

1. MIG TRANS PODGRAB
2. ROSONERI SOKOLAC
3. MISTIK KLUB
4. ŠF PIKSI/ROMANIJA
5. FK “ROMANIJA” MISTIK


RASPORED:

PETAK 07.06.

19h EKONOMIK SOKOLAC – KAFE “PAVLE” “B” 1:0
20h VELIKE ŠUME – IGRAČ VIŠE “B” 5:1
21h MAJNEX – KORAN “C” 5:0

SUBOTA 08.06.

19h ROSONERI – FK “ROMANIJA” MISTIK “D” 3:4
20h VIZANTIJA – SBS KAVERNA SOKOLAC “A” 8:1
21h STUDENTSKI DOM “KALOVITA BRDA” – KLADIONICA “ASTRA” “C” 0:3

NEDJELJA 09.06.

19h PODGRAB – OLIMP “A” 4:2
20h KAFE “ČARLI” – KAFE “PAVLE” “B” 0:1
21h MIG TRANS PODGRAB – FK “ROMANIJA” MISTIK “D” 6:1

PONEDJELJAK 10.06.

19h STUDENTSKI DOM “KALOVITA BRDA” – SDS “OBILIĆEVO” “C” 4:0
20h KLADIONICA “ASTRA” – KORAN “C” 3:0
21h VIZANTIJA – PODGRAB “A” 2:2

UTORAK 11.06.

19h KLUB MISTIK – ŠF PIKSI/ROMANIJA “D” 1:5
20h MIG TRANS – ROSONERI “D” 6:3
21h EKONOMIK SOKOLAC – KAFE “ČARLI” “B” 3:1

SRIJEDA 12.06.

19h KAFE “ČARLI” – IGRAČ VIŠE “B” 3:0
20h KLADIONICA “ASTRA” – SDS OBILIĆEVO “C” 3:1
21h ŠF PIKSI/ROMANIJA – FK “ROMANIJA” MISTIK “D” 2:7

ČETVRTAK 13.06.

19h SBS KAVERNA – PODGRAB “A” 1:5
20h EKONOMIK – VELIKE ŠUME “B” 2:1
21h MIG – MISTIK 5:1
22h OLIMP – STUDENSTKI DOM “KORAN” “A” 1:3

PETAK 14.06.

19h KORAN – SDS OBILIĆEVO “C” 2:4
20h MAJNEX – KLADIONICA “ASTRA” “C” 1:1
21h VIZANTIJA – OLIMP “A” 3:1

SUBOTA 15.06.

19h VELIKE ŠUME – KAFE “ČARLI” “B” 5:2
20h KAFE PAVLE – IGRAČ VIŠE “B” 2:0
21h KLUB MISTIK – FK “ROMANIJA” MISTIK “D” 0:1

NEDELJA 16.06.

19h MAJNEX – SDS OBILIĆEVO “C” 4:2
20h EKONOMIK – IGRAČ VIŠE “B” 2:1
21h SBS KAVERNA – STUDENSTKI DOM “KORAN” “A” 1:1

PONEDJELJAK 17.06.

19h ŠF PIKSI/ROMANIJA – MIG TRANS “D” 2:2
20h KLUB MISTIK – ROSONERI SOKOLAC “D” 4:9
21h VIZANTIJA – STUDENSTKI DOM “KORAN” “A” 3:0

UTORAK 18.06.

19h SBS “KAVERNA” – OLIMP “A” 5:0
20h KAFE “PAVLE” – VELIKE ŠUME” “B” 2:2
21h MAJNEX – STUDENTSKI DOM “KALOVITA BRDA” “C” 1:4

SRIJEDA 19.06.

19h ŠF PIKSI/ROMANIJA – ROSONERI “D” 3:4
20h KORAN – STUDENSTKI DOM “KALOVITA BRDA” “C” 0:5
21h PODGRAB – STUDENSTKI DOM “KORAN” “A” 2:2

ČETVRTAK 20.06. 1/8 FINALA

19h A2 PODGRAB – B3 KAFE “PAVLE” 8:7
20h B2 VELIKE ŠUME – A3 STUDENTSKI DOM “KORAN” 2:1
21h C2 STUDENTSKI DOM “KALOVITA BRDA” – D3 ROSONERI SOKOLAC 1:0
22h D2 ROMANIJA/MISTIK – C3 MAJNEX 0:2

PETAK 21.06. 1/4 FINALA

19h C1 KLADIONICA ASTRA – PODGRAB (utakmica A) 4:0
20h D1 MIG TRANS – VELIKE ŠUME (utakmica B) 5:1
21h A1 VIZANTIJA – STUDENTSKI DOM “KALOVITA BRDA” (utakmica C) 1:3
22h B1 EKONOMIK SOKOLAC – MAJNEX (utakmica D) 3:1

SUBOTA 22.06. 1/2 FINALA

20h A-B KLADIONICA ASTRA – MIG TRANS PODGRAB 3:2
21h C-D STUDENTSKI DOM “KALOVITA BRDA” – EKONOMIK SOKOLAC 0:3

NEDJELJA 23.06. FINALE

21h KLADIONICA ASTRA – EKONOMIK SOKOLAC 5:0

(Na poluvremenu izvlačenje ulaznica a nagrada je besplatan ljetnji vikend za dvoje u hotelu “Stela” u Neumu)

Finale Mlađe Kategorije:

19:30h 3 MJESTO: PIKSI PODGRAB 2004 – PIKSI 2006

20h FINALE: PIKSI 2004 – PIKSI MOKRO

(www.palelive.com)

Pretplatite se
Obavijesti me o
0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments