Počeo Turnir u malom fudbalu „Pale 2016“

0

Na terenima Studentskog centra Koran sinoć je počeo Turnir u malom fudbalu „Pale 2016“. Ove godine na turniru učestvuje 15 ekipa raspoređenih u 4 grupe.

Sinoć su koplja ukrstili Vizantija – Konoba Berak 5:1 (2:0); Rekreativo – Long Rajders 3:6 (1:1) i Studentski centar 2 – Prača 2:2 (1:1).

Turnir se igra na vještačkoj travi po sistemu 5+1, a poslije grupne faze prvoplasirani idu direktno u četvrtfinale, dok će drugoplasirani i trećeplasirani igrati baraž za popunu četvrtfinala.

Prema pravilniku, neće biti ukrštanja grupa, već će se poslije svake faze izvlačiti parovi. U jednom šeširu će biti prvaci grupa, a u drugom pobjednici baraža. Ekipe koje su igrale u grupi, ne mogu se sastati u četvrtfinalu.

U polufinalnom dijelu svi idu u jedan šešir, a izvlače se parovi polufinala. Nagrada za prvo mjesto je 2500 KM, drugo 500KM, a treća nagrada je nagrada iznenađenja.

Paralelno sa seniorskim turnirom održava se i turnir za mlađe kategrije (1-3. razreda, 4-6. razreda, 7-9. razreda), a učešće za pionire je besplatno.

GRUPE

GRUPA A:

  1. Stanica
  2. Hotel Jet Set
  3. S.D. Glasinac
  4. Studentski centar  1

GRUPA B:

  1. Vizantija
  2. Opština Kalinovik
  3. Naša mala destilarija
  4. Konoba Berak

GRUPA C:

  1. Rekreativo
  2. Dječaci
  3. FK Romanija
  4. Long Rajders

GRUPA D:

  1. Istočni Stari Grad
  2. Studentski centar 2
  3. Prača

Raspored takmičenja

Ponedjeljak 06.06.

Vizantija – Konoba Berak 5:1 (2:0)
Rekreativo – Long Rajders 3:6 (1:1)
Studentski centar 2 – Prača 2:2 (1:1)

Utorak 07.06.

Dječaci – FK Romanija 2:1
Stanica – Jet Set 2:2
Opština Kalinovik – Naša mala destilerija 2:6
S.D. Glasinac – Studentski centar Pale 1 4:2

Srijeda 08.06.

Opština Istočni Stari Grad – Prača 5:1 (1:0)
Rekreativo – Dječaci 1:3 (1:2)
Vizantija – Opština Kalinovik 3:3 (3:1)
Jet Set – Sportsko društvo Glasinac 5:0 (2:0)

Četvrtak 09.06.2016.

Stanica – S.D. Glasinac 5:4
N.M. Destilerija – Konoba Berak 4:0
Rekreativo – FK Romanija 0:10
Jet Set – Studentski centar 1 6:2

Petak 10.06.

Dječaci – Long Rajders 2:3 (0:3)
Stanica – Studentski Centar Pale 1 9:1 (5:0)
Istočni Stari Grad – Studentski Centar Pale 2 3:1 (2:0)

Subota 11.06. – slobodan dan
Nedjelja 12.06. – odloženo
Ponedjeljak 13.06. – odloženo

Utorak 12.06.

19.00 FK Romanija – Long Rajders
20.00 Galerija Vizantija – Naša Mala Destilerija
21.00 Opština Kalinovik – Konoba Berak

Srijeda 13.06.

Od 18.00 do 21.00 h četiri utakmice baraža


Četvrtak 14.06.

Od 18.00 do 21.00 četiri utakmice četvrtfinala

Petak 15.06.

20.00 Prvo polufinale
21.00 Drugo polufinale


Subota 16.06.

20.00 Utakmica za treće mjesto
21.00 Finale


Raspored takmičenja pioniri

Utorak 14.06.

14.00  Jahorina-Bijeli Orlovi (4-6)
14.40  Piksi Mokro-Hel (4-6)
15.20  Orlovi – Fanta (4-6)
16.00  Piksi Pale-Olimp (4-6)
16.40  Feniks- Treća Smjena (7-9)

Srijeda 14.06

14.00  Stanica-Feniks (7-9)
14.40   Treća smjena-Natura (7-9)
15.20   Romanija-Bilbao (7-9)
16.00   Stanica-Natura (7-9)
16.40   Podgrab-Bilbao (7-9)

Grupa A (4-6)

1. Jahorina
2. Piksi Pale
3. Olimp
4. Bijeli Orlovi

Grupa B (4-6)

1. Piksi Mokro
2. Orlovi
3. Fanta
4. Hel

Grupa A (7-9)

1. Stanica
2. Feniks
3. Treća smjena
4. Natura

Grupa B (7-9)

1. Romanija
2. Podgrab
3. Bilbao

1. do 3. razreda finale Prvaci i Olimp2.

(www.palelive.com / foto arhiva)

Pretplati se
Obavijesti o
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare