Počeo turnir u basketu, večeras svečano otvaranje

0

Sinoć je na terenima SC Koran počeo XIII turnir u uličnom basketu 3 na 3, koji se od prošle godine nalazi na FIBA rang listi (3x3planet.com).

Turnir ove godine ima i kvalifikacioni karakter jer pobjednik stiče pravo učešća na Chellanger-u u Luganu, Švajcarska. Dvije prvoplasirane ekipe sa ovog turnira učestvovaće na World Tour Masters-u u Lozani! Pored muškog dijela turnira, igraće i djevojke.

Večeras u 19.00 časova, turnir će tradicionalno biti otvoren svečanim defileom ekipa.

Kao i prethodnih godina turnir će upotpuniti takmičenja u šutiranju trojki, zakucavanjima i biće odigrana utakmica veterana.

GRUPE SENIORI:

A

1. Master team (Bogdan Dragović, Marko Dugošija, Lazar Rašić, Nikola Vuković),
2. Apoteka RP (Manojlo Janković, Miljan Marković, Mladen Mijatović, Nemanja Pečenica),
3. Obilić 1(Ognjen Ninković, Petar Šurbat, Miloš Tadić, Đorđe Todorović),
4. Lyoness (Saša Lazarević, Aleksandar Perišić, Jovan Rudić, Miloš Šešlija),
5. FLOP Team (Rade Obradović, Stefan Vukašinović, Aleksandar Šurbat, Saša Vulić),
6. Dom 1 (Darko Ilić, Aleksandar Lučić, Drago Petronić, Dragan Trivun).

B

1. Hills up (Nikola Bakračlić, Srđan Božić, Dušan Kostić, Petar Vorkapić),
2. The Peak (Dejan Čeremidžić, Igor Gordić, Oliver Klačar, Bojan Milošević),
3. Obilić 3 (Mladen Koprivica, Nemanja Pandurević, Ognjen Vučinić),
4. Caffe Skala (Saša Furtula, Srđan Jokić, Dušan Nikolić, Milan Stanišić),
5. Star Team (Radovan Elez, Siniša Karišik, Stefan Miličević, Nikola Pilindavić),
6. Dom 2 (Gradimir Miladinović, Milan Skoko, Milan Tadić, Đorđe Veselinović).

C

1. Golden Hands (Igor Ikonić, Darko Rističević, Miroslav Kovač, Miroslav Milidrag),
2. Autodijelovi Janjić (Benjamin Čajić, Gordan Janjić, Mladen Pavlović, Željko Tadić),
3. Obilić 2 (Aleksandar Baričanin, Stefan Okiljević, Stefan Radović, Stefan Slijepčević),
4. Fuenlabrada (Luka Kusmuk, Radomir Rebić, Milan Savić),
5. Fit zone fitnes centar (Edis Fočo, Aldin Klinac, Marinko Perović, Faruk Kalamujić).

D

1. XXX (Sead Hadžifejzović, Damir Palata, Feđa Vuleta, Vedran Živić),
2. 3×3 Slovenia (Stojan Đekanović, Milan Kovačević, Kristjan Runovc, Dejan Trnjak)
3. Young Boys (Nemanja Borovčanin, Igor Đerić, Bojan Koprivica, Filip Krajišnik),
4. Stolarija Podromanija (Miloš Erić, Miljan Pajić, Dejan Radović, Miloš Vukašinović),
5. Kafana Vasa Ladački (Aleksandar Ašanin, Nikola Ašanin, Miljan Lale, Dejan Vučković).

Rezultati prvog dana:

Kadeti:

Next Level 13:5 Atlanta
Pinky 18: 13 Orthodox brothers

Djevojke:

Lud, zbunjen, normalan 12:4 Vinkini senatori

Seniori:

FLOP Team 17:20 Lyoness
Autodijelovi Janjić 21:10 Fuenlabrada
Golden Hands 16:14 Obilić 2 (Nakon produžetka)
Apoteka RP 21:5 Dom 1
Obilić 3 10:14 Dom 2
Fuenlabrada 6:21 Obilić 2
Young boys 10:19 Stolarija Podromanija
Dom 1 12:11 Lyoness
The Peak 15:14 Obilić 3

Djevojke:

18:15, The Phox 15:11 Lud, zbunjen, normalan

Seniori:

Golden Hands 21:7 Fuenlabrada
Caffe Skala 18:10 Dom 2
Autodijelovi Janjić 17:18 Obilić 2

Kadeti:

Vanilla caffe 12:13 Pinky

Seniori:

Apoteka RP 21:10 FLOP Team
The Peak 15: 21 Caffe Skala
Autodijelovi Janjić 15:21 Golden Hands
Star Team 16:18 Dom 2

II dan turnira u uličnom basketu – raspored:

Kadeti:

14:00, Orthodox brothers – Next Level
14:15, Atlanta – Vanilla caffe
14:30, Pinky – Next Level

Seniori:

15:30, Kafana Vasa Ladački – Young boys
15:45, Obilić 1 – Dom 1
16:00, Fit zone fitnes centar – Obilić 2

Djevojke:

16:30, Avatari – Lud, zbunjen, normalan

Seniori:

16:45, 3×3 Slovenia – Young boys
17:00, Stolarija Podromanija – Kafana Vasa Ladački
17:15, Dom 2 – The Peak
17:30, Obilić 3 – Caffe Skala
17:45, Obilić 1 – Master Team
18:00, Hills up – Star Team

Djevojke:

18:15, KK Igman – The Phox
18:30, Avatari – Vinkini senatori

Seniori:

18:45, XXX – 3×3 Slovenia
19:00, SVEČANO OTVARANJE TURNIRA

Seniori:

19:30, Master team – Apoteka RP

Djevojke:

19:45, KK Igman – Avatari

Seniori:

20:00, The Peak – Star team
20:15, XXX – Stolarija Podromanija
20:30, Autodijelovi Janjić – Fit zone fitnes centar
20:45, Hills up – Caffe Skala
21:00, Master team – Dom 1
21:15, Young boys – XXX
21:30, 3×3 Slovenia – Kafana Vasa Ladački
21:45, Hills up – Obilić 3

(www.palelive.com)
Pretplatite se na komentare članka
Obavještavaj me o
0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments