Omladinci Stakorine se prošetali Palama

0

Fudbaleri Stakorine iz Čajniča danas su u pionirskoj (2:5) i kadetskoj (1:2) omladinskoj ligi FSRS savladali svoje vršnjake u Palama.

Na mekom i teškom terenu za igru pioniri Stakorine, predvođeni sjajnim Tadićem, koji je postigao četiri gola su lako savladali Romaniju. Kod domaćina u listu strijelaca se dva puta upisao Vuksanović, a kod gostiju jedan pogodak je postigao Dačević. Gosti su poveli u 6. minutu, Romanija smanjila u 18; a na odmor se otišlo rezultatom 1:2. U 44. minutu gosti vode sa 4:1, tračak nade ponovo donosi Vuksanović u 60. minutu, međutim četiri minuta kasnije Tadić svojim četvrtim golom postavlja konačan rezultat.

Za razliku od pionira, kadeti Romanije su pružili mnogo bolju partiju. Tokom cijelog ssureta domaćin je napadao, a gosti preko brzih kontri i greški odbrane poveli sa 0:2 golovima Mašića u 10. i 37. minutu. U 63. minuti smanjuje Jokić na 1:2, međutim Romanija nema snage da izjednači i preokrene rezultat, pa pobjeda zasluženo odlazi u Čajniče.

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/fk-romanija-fk-stakorina-ol-april-2013/] width=[54] height=[54] title=[FK Romanija – FK Stakorina] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}