Jahorina ubjedljivo savladala Hercegovac

0

Sinoć je u Palama odigrana utakmica 4. kola Druge lige RS „Istok“ u futsalu u kojoj je KMF Jahorina savladala KMF Hercegovac iz Bileće ubjedljivim rezultatom 5:0 (3:0).

Prednost Paljanima donio je Miloš Košarac u 3. minutu. Dva minuta kasnije prednost je udvostučio Petar Živković. A konačan rezultat prvog dijela postavio je Miloš Košarac u 17. minutu, svojim drugim golom na večerašnjoj utakmici.

U drugom dijelu još dva gola za Jahorinu, na 4:0 je povisio Srđan Kulić u 22. minutu, a konačnih 5:0 i tačku na ovaj meč postavio je Nikola Šarović, minut prije kraja.

Jahorina ovom pobjedom nastavlja borbu za prvo mjesto, u konkurenciji od četiri tima, trenutno zauzimaju drugo mjesto na tabeli. U narednom kolu dočekuju direktnog konkurenta za titulu, KMF Glasinac. A Hercegovac u narednom kolu, u Bileći dočekuje KMF Beli Anđeo iz Brčkog.

KMF Glasinac je u drugoj utakmici savladao – KMF Beli Anđeo sa 7:4 (2:1).

KMF Jahorina – KMF Hercegovac 5:0 (3:0)