Jahorina startovala pobjedom u Drugoj ligi RS

0

Fudbaleri KMF Jahorine startovali su pobjedom u Drugoj futsal ligi RS. U gostima je ostvarena pobjeda protiv KMF Glasinac Sokolac B rezultatom 4:6 (2:3).

Domaćini su bolje otvorili susret i poveli golom Jolovića u 5. minutu. Dva minuta kasnije Jahorina izjednačava na 1:1 pogotkom Marka Blagojevića koji je na kraju ponio epitet igrača utakmice. U 12. minutu na 2:1 postavlja Radović. U nastavku našu fudbaleri dodaju gas i golovima Pandurevića 16. i Paprice 18. minut na odmor odlaze sa prednošću.

U drugom dijelu susreta domaćin je u dva navrata stizao rezultat. Na 3:3 je izjednačio već u drugom minutu nastavka Amović. 3:4 za Jahorinu u 26. minut, strelac je Kovačević. Posljednje izjednačenje postavlja Gašević 4 minuta prije kraja susreta. Odmah u sljedećem napadu Jahorina preko Tadića vodi, a tačku na susret postavlja Vladimir Kovačević u posljednjoj minuti.

U narednom susretu naši futsaleri dočekuju sjajnu ekipu Ugljevika, koja se dodatno pojačala i koja će im biti jedan od glavnih konkurenata za ulazak u Prvu ligu RS. Utakmica se igra u subotu 17.11.2012. u 17.00 časova.

KMF Glasinac Sokolac B – KMF Jahorina 4:6 (2:3)

Strijelci: 5. Jolović B. 1:0, 7. Blagojević 1:1, 12. Radović 2:1, 16. Pandurević 2:2, 18. Paprica 2:3, 22. Amović 3:3, 26. Kovačević 3:4, 36. Gašević 4:4, 36. Tadić 4:5, 40. Kovačević 4:6

Žuti kartoni: Radović, Kosorić, Jolović V., Gašević (KMF Glasinac Sokolac B), Pandurević (KMF Jahorina)

KMF Jahorina: Golijanin, Jokić Milan, Jovanović, Jezdimirović, Đapić, Blagojević, Pandurević, Kovačević, Tadić, Paprica (k), Jokić Stefan, Jolović, Treneri: Delipara Srđan, Brčkalo Damjan

KMF Glasinac Sokolac B: Jolović Vuk (k), Gašević, Đerić, Jolović Boban, Amović, Bakmaz, Radović, Perić, Tabaković, Kosorić, Mirjanić, Treneri: Nikolić Ognjen, Dobrilović Predrag