Hercegovac opomenuo Romaniju

0

Fudbaleri Romanije su razočarali domaću publiku u prvoj utakmici na domaćem terenu u nastavku sezone. Bodove iz Pala je odnijela ekipa Hercegovca 0:1 (0:0), koja je prošle godine poražena sa visokih 4:0.

Gledali smo lošu utakmicu, uglavnom na sredini terena. Najizgledniju priliku za domaće je sredinom drugog poluvremena imao Muharemović, ali je njegov udarac sa 5-6 metara odbranio Berak. Hercegovac je postigao pobjedonosni pogodak u 83. minutu, kada je jedna lopta iz auta, prošla pored štopera Romanije i stigla do Ilića, a ovom nije bilo teško da je pospremi u mrežu Karavdije.

Bodovna prednost je još uvijek velika u korist naše ekipe i da bi se plasirali u Drugu ligu, potrebna im je još jedna pobjeda. Međutim, brine loša igra Romanije na domaćem terenu, pogotovo kada je riječ o Drugoj ligi, gdje igraju mnogo kvalitetnije ekipe i gdje će bodovi u gostima biti veliki zalogaj.

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/fk-romanija-fk-hercegovac-02-05-2014/] width=[54] height=[54] title=[FK Romanija – FK Hercegovac 0:1 (0:0)] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}

FK Romanija – FK Hercegovac 0:1 (0:0)