Feniks u trećoj četvrtini srušio nade Rudara

0

Košarkaši Feniksa i Rudara su odigrali sjajnu utakmicu u 4. kolu Prve lige Republike Srpske. Rezultat 104:93 po četvrtinama (21:25; 24:26; 33:16; 26:27) govori da su šuteri bili raspoloženi.

Gosti su igrali bolje u prvom poluvremenu. Raspoloženi su bili Stojanović i Stevanović. Rudar odlazi na odmor sa prednosti 45:51.

U nastavku se budi naša ekipa. Fenomenalni Stanišić u trećoj četvrtini postiže tri trojke, dok Nikolić i Gordić osim što poentiraju razigravaju Furtulu na centarskoj poziciji. Gosti pokušavaju uhvatiti priključak 3 minuta do kraja, kada smanjuju prednost Feniksa na osam poena prednosti. Međutim, promašuju neke odličujuće šuteve, koji Feniksu donose pobjedu od 11 poena prednosti.

Feniks iz tri utakmice ima dvije pobjede i jedan poraz uz utakmicu manje, a u narednom kolu naši igrači gostuju u Banjaluci.

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/kk-feniks-kk-rudar-nov-2013/] width=[54] height=[54] title=[KK Feniks – KK Rudar] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}

KK Feniks – KK Rudar 104:93 (21:25; 24:26; 33:16; 26:27)