Basket 3 na 3: Večeras utakmice osmine finala

0

Turnir u basketu 3 na 3 je donio mnogo uzbuđenja, a publika je mogla uživati i u sjajnim potezima. Nekoliko ekipa se izdvojilo po kvalitetu, ali tek predstoje važne utakmice i borba za četvrt finale.

Večeras su na programu utakmice kadeta, djevojaka i seniora u grupama, dok od 19.30 počinju utakmice osmine finala za seniore.

Sutra su na programu utakmice četvrtfinala, polufinala i finale, koje će početi oko 21.00 čas. Program će uveličati utakmica veterana, takmičenje u trojkama i zakucavanjima.

Rezultati drugog dana na turniru u uličnom basketu:

Kadeti:

Orthodox brothers 1:9 Next Level
Atlanta 7:8 Vanilla caffe
Pinky 7:8 Next Level

Seniori:

Kafana Vasa Ladački 21:10 Young boys
Obilić 1 15:5 Dom 1
Fit zone fitnes centar 11:10 Obilić 2

Djevojke:

Avatari 10:5 Lud, zbunjen, normalan

Seniori:

3×3 Slovenia 21:6 Young boys
Stolarija Podromanija 15:9 Kafana Vasa Ladački
Dom 2 10:18 The Peak
Obilić 3 13:19 Caffe Skala
Obilić 1 8:13 Master Team
Hills up 13:4 Star Team

Djevojke:

KK Igman – The Phox 10:11
Avatari – Vinkini senatori 10:2

Seniori:

XXX 16:14 3×3 Slovenia
Master team 12:17 Apoteka RP
The Peak 16:15 Star team
XXX 17:14 Stolarija Podromanija
Autodijelovi Janjić 16:14 Fit zone fitnes centar
Hills up 18:16 Caffe Skala
Master team 21:6 Dom 1
Young boys 19:21 XXX

III dan turnira u uličnom basketu – raspored:

Djevojke:

14:00, Igman – Lud, zbunjen, normalan
14:15, The Phox – Vinkini senatori
14:30, Igman – Avatari

Kadeti:

14:45, Atlanta – Orthodox brothers

Djevojke:

15:00, Vinkini senatori – Igman

Seniori:

15:15, Dom 2 – Hills up
15:30, FLOP – Obilić 1
15:45, Fit zone fitness centar – Fuenlabrada
16:00, Hills up – The Peak
16:15, Apoteka RP – Obilić 1
16:30, Master team – FLOP
16:45, Obilić 3 – Hills up
17:00, Lyoness – Apoteka RP
17:15, 3×3 Slovenia – Kafana Vasa Ladački
17:30, Star team – Obilić 3
17:45, Golden Hands – Fit zone fitness centar
18:00, Obilić 1 – Lyoness
18:15, 3×3 Slovenia – Stolarija Podromanija
18:30, XXX – Kafana Vasa Ladački
18:45, Master team – Lyoness
19:00, Caffe Skala – Star team

Djevojke:

19:15, Avatar – The Peak

Seniori:

19:30, I osmina finala
19:45, II osmina finala
20:00, III osmina finala
20:15, IV osmina finala
20:30, V osmina finala
20:45, VI osmina finala
21:00, VII osmina finala
21:15, VIII osmina finala

(www.palelive.com / foto arhiva)

Pretplati se
Obavijesti o
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare