Kiks Romanije protiv Milića

0

Fudbaleri Romanije nisu uspjeli savladati fenjeraša Miliće u lošoj fudbalskoj predstavi na Palama, bilo je 1:1. Romanije je loše ušla u utakmicu i nekadašnji Boksit je prvih petnaest minuta dominirao, što su krunisali golom u ’20 minuti. Romanija je izjednačila u ’40 minutu golom Kneževića sa bijele tačke. Drugo poluvrijeme je bilo dosta interesantnije za stotinjak gledalaca koji su po kiši došli gledati utakmicu.

Romanija je konstantno napadala, ali nije uspjela da razbije bunker gostiju koji su se vješto branili i uzvraćali ponekim kontra napadom. U nekoliko navrata publika je bila na nogama jer je izgledalo da će lopta završiti u mreži, ali to se nije dogodilo. Na kraju jedan bod umjesto već uknjižena tri, pred gostovanje solidnoj ekipi Gorice u sledeću subotu.

Romanija: Stanišić, Vukadin, Samardžić, Jovanović (’75 Đapić), Pljevaljčić, Vilaret, Savić (’60 Mičeta), Delipara, Aleksić, Blagojević, Knežević (’80 Karna)