Četiri medalje za rogatičke atletičare

0
Arhiv

ROGATICA – Na atletskom prvenstvu BiH za najmlađe uzraste u Čitluku atletičari Srpskog atletskog kluba „Rogatica“ osvojili su tri medalje, dok je član ovog kluba Snježana Ćaćić osvojila srebrenu medalju na republičkom atletskom prvenstvu u okviru Malih olimpijskih igara za osnovce i srednjoškolce u Trebinju.

Ćaćićeva je na takmičenju proteklog vikenda u Trebinju osvojila srebro u disciplini skok udalj.

Na atletskom prvenstvu BiH atletičarke „Rogatice“ osvojile su srebrenu medalju u trci štafeta četiri puta 100 metara.

Viktorija Nikolić je osvojila bronzanu medalju u skoku u vis, Milan Ilić u bacanju kugle, dok je Filip Ristanović u skoku u dalj osvojio četvrto mjesto.

Na atletskom prvenstvu BiH je nastupilo više od 10 klubova sa više od 50 takmičara, a podršku odlasku rogatičkih atletičara dalo je Šumsko gazdinstvo „Sjemeć“ iz Rogatice.