U akciji „Sutjeske“ i „Havera“ prikupljeno 2.800 KM za „Tračak nade“

0

FOČA – Fudbaleri „Sutjeske“ odigrali su neriješeno 1:1 na svom terenu protiv „Slobode“ iz Novog Grada u susretu Prve lige Srpske, a prikupljeno je oko 2.800 KM za Udruženje osoba sa teškoćama u razvoju „Tračak nade“.

Utakmicu su obilježili vatromet i bakljada navijačke grupe „Haveri“, koja je proslavila 27 godina postojanja.

U okviru akcije Fudbalskog kluba „Sutjeska“ i navijačke grupe „Haveri“, za „Tračak nade“, na stadionu za vrijeme utakmice, kao i prethodnih 15 dana u prodavnicama i lokalima, prikupljeno je 2.732 KM, 19,5 evra i 800 dinara.

Velikom posjetom na stadionu i učešćem u humanitarnoj akciji, Fočaci su još jednom pokazali da imaju veliko srce i saosjećanje prema onima kojima je potrebno pomoći.

Najvatreniji navijači fočanskih plavo-bijelih, kao i uvijek, bili su 12. igrač domaćeg tima tokom susreta, a uz gromoglasno navijanje, atmosferu su upotpunili pirotehničkim sredstvima.

„Sutjeska“ je povela početkom drugog poluvremena, golom kapitena Nikole Mojovića, a desetak minuta kasnije na 1:1 izjednačio je Predrag Vladić, pa je objema ekipama pripao po bod.