Tošićevoj srebro na međunarodnom turniru u Sarajevu

0

Sanja Tošić, članica Kik-boks kluba „Glasinac“ sa Sokoca osvojila je srebrnu medalju u kategoriji do 70 kilograma na međunarodnom turniru u Sarajevu.Trener ovog kluba Predrag Bartula rekao je Srni da je Tošićeva u finalnoj borbi izgubila od takmičarke Kik-boks kluba „Jedinstvo“ iz Brčkog Sanje Ostojić.
Prethodno je Tošićeva dobila dvije borbe nad takmičarkama iz Novog Pazara i Kiseljaka.

Prema njegovim riječima, na turniru je učestvovalo 160 takmičara U kadetskoj, juniorskoj i seniorskoj konkurenciji iz Srbije, Crne Gore i BiH.

Veliki uspjeh ostvarili su mladi takmičari iz Trnova, sa Pala i iz Gacka u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji.

On je napomenuo da će Tošićeva učestvovati na Evropskom prvenstvu u kik-boksu koje će biti održano od 24. novembra do 2. decembra.

Sanja Tošić je prvak Balkana, bila je treća na Svjetskom prvenstvu, a prvak je BiH u kik-boksu i boksu.