Težak poraz Romanije

0

Fudbaleri Romanije su u derbiju kola protiv Vlasenice na Palama doživjeli težak poraz 0:2. Po veoma teškom terenu za igru, fudbaleri iz Vlasenice su zasluženo pobjedili. Gosti su poveli autogolom Samardžića u ’35 minutu. Od ’40-og minuta Romanija je igrala sa igračem manje.

Zbog udaranja protivničkog igrača bez lopte isključen je Blagojević. U drugom poluvremenu Romanija je dala sve od sebe i sa igračem manje napadala gol Vlasenice. Propušteno je nekoliko izglednih prilika, da bi kazna i tačka na današnju utakmicu po veoma hladnom i kišnom vremenu postavljena nekoliko minuta prije kraja poslije kontra napada Vlasenice.

Jako slabo izdanje Romanije uz nedostatak sportske sreće, otežaće Romaniji put do konačnog cilja. U sledeću subotu Roma putuje u Janju, ekipi Podrinja. Biće to sigurno još jedan težak meč, nadamo se najboljem.

Romanija: Vojinović, Pljevaljčić, Gutalj, Samardžić, Govedarica, Granzov (’65 Karna), Savić (’75 Vilaret), Delipara, Aleksić, Blagojević, Knežević