Svetosavski turnir: Poznati prvi učesnici četvrtfinala

1

Sinoć je na Svetosavskom turniru u malom fudbalu odigrano pet utakmica. Nakon tri dana turnira poznati su učesnici četvrt finala iz grupe C, a to su ekipe KMF Tango i Vodovod.

Vodovod je sinoć savladao konkurenta Futsal klub „Glasinac“ sa 3:2, dok je Tango takođe bio bolji od Sokočana i slavio sa 3:1. U prvoj utakmici Tango je savladao DOO Boržuno sa 7:0.

Kafe „Verona“ je ostala u igri za plasman, nakon što je bez šansi ostavila ekipu Kafe „Harizma“ rezultatom 7:4.

Istočni Stari Grad je pobjedom protiv Pekare „Zlatno zrno“ od 3:1, zakomplikovao situaciju u grupi B, jer sada sa Kafe „Veronom“ i Pekarom „Zlatno zrno“ imaju isti broj bodova.

O putniku u četvrtfinale odlučivaće se večeras utakmicama Istočni Stari Grad – Kafe „Harizma“ i Kafe „Verona“ – Pekara „Zlatno zrno“.

U ostalim susretima Vodovod bi visokom pobjedom protiv DOO Boržuno mogao do prvog mjesta u grupi, ispred KMF Tango. Špic Petrol će prolaz u narednu fazu tražiti protiv Kafe „Beer Ti&Ja“.

Derbi utakmicu za prvo mjesto u grupi će odigrati PGM Olimp i Ekonomik, dok će Kompex tražiti prolaz protiv ekipe LH Nekretnine kojoj igra i neriješen rezultat za prolaz u narednu fazu.

Grupe:

Grupa A: LH Nekretnine 6, Špic petrol 3, Kompex 3, Kafe „Beer Ti&Ja“ 0
Grupa B: Istočni Stari Grad 3, Kafe „Verona“ 3, Pekara „Zlatno zrno“ 3, Kafe „Harizma“ 0
Grupa C: KMF Tango 7, Vodovod 4, Futsal klub „Glasinac“ 3, DOO Boržuno 0
Grupa D: PGM Olimp 3, Ekonomik 3, Hotel Board 0

Ponedjeljak 22.1.2018.

PGM Olimp – Hotel Board 4:2
LH Nekretnine – Kafe „Beer Ti&Ja“ 5:2
Istočni Stari Grad – Kafe „Verona“ 4:2
KMF Tango – Vodovod 3:3
Špic Petrol – Kompex 5:2

Utorak 23.1.2018.

LH Nekretnine – Špic petrol 6:3
Ekonomik – Hotel Board 7:2
Kafe „Harizma“ – Pekara „Zlatno zrno“ 2:9
Kafe „Beer Ti&Ja“ – Kompex 4:9
Futsal klub „Glasinac“ – DOO Boržuno 4:1

Srijeda 24.1.2018.

18:00 Kafe „Verona“ – Kafe „Harizma“ 7:4
19:00 KMF Tango – DOO Boržuno 7:0
20:00 Vodovod – Futsal klub „Glasinac“ 3:2
21:00 Istočni Stari Grad – Pekara „Zlatno zrno“ 3:1
22:00 KMF Tango – Futsal klub „Glasinac“ 3:1

Četvrtak 25.1.2018.

17:00 Vodovod – DOO Boržuno
18:00 Kafe „Beer Ti&Ja“ – Špic Petrol
19:00 PGM Olimp – Ekonomik
20:00 Istočni Stari Grad – Kafe „Harizma“
21:00 LH Nekretnine – Kompex
22:00 Kafe „Verona“ – Pekara „Zlatno zrno“

Petak 26.1.2018. – četvrtfinale

18:00 A1 – C2
19:00 B1 – D2
20:00 C1 – A2
21:00 D1 – B2

Subota 26.1.2018. – polufinale

19:00 A1 – C2 — B1 – D2
20:00 C1 – A2 — D1 – B2

Nedjelja 26.1.2018. – finale

Termin finala će biti objavljen naknadno

(www.palelive.com)

Pretplatite se na komentare članka
Obavještavaj me o
1 Komentar
Inline Feedbacks
View all comments

Koji su rez vcrs?