Sinoć su u SPC „Peki“ odigrane utakmice druge večeri Svetosavskog turnira u malom fudbalu Pale 2018, a strijelci su bili raspoloženi pa je u pet utakmica postignuto čak 46 pogodaka.

U derbiju kola LH Nekretnine su lakše nego što se očekivalo pobijedile Špic petrol sa 6:3 (4:2), dok je Ekonomik Sokolac savladao mlade nade FK Romanija – Hotel Board sa 7:2 (3:1).

Kafe „Harizma“ je doživio težak poraz od sjajne ekipe Pekara „Zlatno zrno“ sa čak 9:2 (6:0). Veliki broj golova je pao i u utakmici između Kafe „Beer Ti&Ja“ i Kompex. Bilo je 2:2 na poluvremenu, na kraju Kompex dodaje gas i postiže čak sedam golova za konačan rezultat 4:9 (2:2).

Futsal klub „Glasinac“ je opravdao ulogu favorita i savladao DOO Boržuno sa 4:1 (2:0).

Večeras su na programu susreti treće večeri turnira, a raspored pogledajte u prilogu.

Grupe:

Grupa A: LH Nekretnine 6, Kafe „Beer Ti&Ja“ 0, Špic petrol 3, Kompex 3
Grupa B: ISG 0, Kafe „Verona“ 0, Kafe „Harizma“ 0, Pekara „Zlatno zrno“ 3
Grupa C: KMF Tango 1, Vodovod 1, Futsal klub „Glasinac“ 3, DOO Boržuno 0
Grupa D: PGM Olimp 3, Ekonomik 3, Hotel Board 0

Ponedjeljak 22.1.2018.

PGM Olimp – Hotel Board 4:2
LH Nekretnine – Kafe „Beer Ti&Ja“ 5:2
Istočni Stari Grad – Kafe „Verona“ 4:2
KMF Tango – Vodovod 3:3
Špic Petrol – Kompex 5:2

Utorak 23.1.2018.

LH Nekretnine – Špic petrol 6:3
Ekonomik – Hotel Board 7:2
Kafe „Harizma“ – Pekara „Zlatno zrno“ 2:9
Kafe „Beer Ti&Ja“ – Kompex 4:9
Futsal klub „Glasinac“ – DOO Boržuno 4:1

Srijeda 24.1.2018.

18:00 Kafe „Verona“ – Kafe „Harizma“
19:00 KMF Tango – DOO Boržuno
20:00 Vodovod – Futsal klub „Glasinac“
21:00 Istočni Stari Grad – Pekara „Zlatno zrno“
22:00 KMF Tango – Futsal klub „Glasinac“

Četvrtak 25.1.2018.

17:00 Vodovod – DOO Boržuno
18:00 Kafe „Beer Ti&Ja“ – Špic Petrol
19:00 PGM Olimp – Ekonomik
20:00 Istočni Stari Grad – Kafe „Harizma“
21:00 LH Nekretnine – Kompex
22:00 Kafe „Verona“ – Pekara „Zlatno zrno“

Petak 26.1.2018. – četvrtfinale

18:00 A1 – C2
19:00 B1 – D2
20:00 C1 – A2
21:00 D1 – B2

Subota 26.1.2018. – polufinale

19:00 A1 – C2 — B1 – D2
20:00 C1 – A2 — D1 – B2

Nedjelja 26.1.2018. – finale

Termin finala će biti objavljen naknadno

(www.palelive.com)

Pretplatite se na komentare članka
Obavještavaj me o
0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments