Slavija – Borac 2:2

0

Fudbaleri Slavije prokockali su lijepu priliku da pred revanš 14. aprila u Banjaluci protiv Borca,, odnesu kapital od dva gola razlike. Sve do 87. minute „sokolovi“ su vodili 2:0, a onda je Borac za dvije minute došao do nerješenog ishoda. U prvom dijelu utakmice, Slavija je imala inicijativu, a prvu priliku propustili su u 37 minuti kada je Baković promašio jedanesterac. Mreže su mirovale sve do 52 minute. Povratnik nakon povrede u redove Slavije, Vlastimir Jovanović, promješao je odbranu gostiju, centrirao za Bakovića, a ovaglavom postiže gol za 1:0. U 74 minuti Slavija je udvostručila prednost, a ponovo su akteri bili Jovanović i Baković, uz Tadića. Jovanović je uposlio Tadića, koga ruše u šesnaestercu gostiju, a Slavija dobija još jednu priliku sa bijele tačke.