Sanji Tošić zlato na Evropa kupu

0

SOKOLAC – Sanja Tošić, članica sokolačkog Kik-boks kluba „Glasinac“, osvojila je zlatnu medalju u kategoriji do 70 kilograma na „Evropa kupu“ u Tešnju.

Trener ovog kluba Predrag Bartula rekao je danas Srni da je Tošićeva imala tri borbe, a u finalnoj borbi pobijedila je Azru Mujezinović, članicu Kik-boks kluba „Predator“ iz opštine Doboj-Jug.

Bartula je dodao da je Goran Lolić, član Kik-boks kluba „Draženko Ninić“ iz Banjaluke, osvojio zlatnu medalju u kategoriji do 63,5 kilograma, a Sandro Poletan, član Kik-boks kluba „Kruna“ Laktaši, osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 76 kilogama za juniore.

Na takmičenju, koje je završeno juče, nastupilo je 520 takmičara iz 13 zemalja, a organizator ovog takmičenja bio je Kik-boks savez Federacije BiH.