Romanija – Rudar 1:5

0

Igrači Romanije su doživjeli još jednu bruku u Palama. Nadigrala ih je prosječna ekipa Rudara iz Ugljevika rezultatom 1:5 (0:3). Loša atmosfera u ekipi, nepovezanost, neorganizovanost, izazvana teškom finansijskom situacijom u klubu su se odrazili na terenu, pa je nakon solidne utakmice protiv Jedinstva iz Brčkog zabilježena nova bruka.

Igrački kadar fudbalskog kluba na prvi pogled ne izgleda ni malo loše i on je kvalitetom u gornjem dijelu tabele, ali su rezultati katastrofalni. Igrači se ne poštuju na terenu, učestale su psovke, prijetnje sudiji, ignorisanje trenera, jednom riječju velika bruka i sramota za paljanski fudbal.

Djeca fudbalskog kluba definitivno ne pružaju zadovoljavajuće partije, u njihovoj igri se ne vidi želja i trud, a danas je sve kulminiralo svojevoljnim napuštanjem terena Vladana Đapića, koji se tek na molbe fudbalera i sudija vratio na teren.

Na kraju petarda u mreži Romanije, od ništa kvalitetnije, ali disciplinovane i korektne ekipe Rudara iz Ugljevika.

Strijelci za Rudar su bili: 0:1 – 1. minut Todorović, 0:2 – 7. minut Cvijić, 0:3 – 30. minut Todorović, 0:4 – 46. minut Cvijić, 0:5 – 70. minut Trifković. Počasni pogodak za Romaniju iz penala je postigao Blagojević Nikola u 88. minutu.

Za Romaniju su nastupali: Jolović, Ordagić, Škipina, Kreštalica, Zeković, Granzov, Đapić V, Đapić M, Sušić, Blagojević M, Blagojević N. Igrali su još Živković, Pajić i Slijepčević.

Sljedeću utakmicu Romanija igra 24.10.2010. u Brčkom protiv Lokomotive.