Romanija – Kozara 0:0

0

Fudbaleri „Romanije“ ponovo su remizirali na svom terenu protiv odlične ekipe „Kozare“ iz Gradiške, bilo je bez golova 0:0. Kao i u predhodnim susretima na Palama igrači oba kluba su igrali utakmicu protiv lošeg terena, koij jednostavno nije dozvoljavao tečnu igru. Naša ekipa je imala blagu inicijativu, napadala, ali na kraju moramo biti zadovoljni sa bodom s obzirom da je „Kozara“ imala nekoliko odličnih šansi iz kontra napada. „Naši fudbaleri su od 65. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Mazića.

Na kraju samo bod na Palama što umanjuje šanse „Romanije“ za opstanak u ligi, a imajući u vidu stanje u kojem se klub nalazi, pitamo se da li se vrijedi boriti za opstanak. U nastavku slijede teški mečevi sa odličnom ekipom „Drine“ u Zvorniku, dolazak „Sloge“ iz Doboja, pa odlazak u Višegrad. U pretposljednjem meču dolazi „Sloboda“ iz Novog Grada, a u posljednjem kolu „Romanija“ putuje u Foču.