Romanija evrogolom Aleksića slavila u Tesliću!

0

Fudbaleri „Romanije“ sa Pala, jači su od krize! Naši momci uprkos besparici i teškoj situaciji u kojoj se nalaze stisnuli su zube i slavili u Tesliću kod odlične ekipe „Proletera“ razultatom 2:3 (2:2)! Tri velika boda koja našu ekipu vode na devetu poziciju ispred „Proletera“ i „Drine HE“, donio je odličnim pogotkom Veljko Aleksić u 50. minutu. „Romanija“ je odigrala odličnu utakmicu, izgledala je dosta spremnije, uigranije i taktički mudrije i u jednoj gruboj i teškoj utakmici sa čak 8 žutih kartona zasluženo slavila. Domaćin je poveo pogodtkom Grbića u 14. minutu, izjednačio je Veljko Aleksić iz jedanaesterca dva minuta kasnije. U 20. minutu „Proleter“ ponovo vodi, da bi Marko Blagojević ponovo poravnao tri minuta kasnije. U nastavku „Roma“ ponovo igra odlično i nagrada stiže prelijepim golom Veljka Aleksića sa 25 metara za velika tri boda našoj ekipi.

„Romanija“ već u srijedu na Palama u 15 časova dočekuje trenutno prvoplasiranu ekipu BSK-a iz Banjaluke i pobjedom bi naši momci napredovali za još jedno ili dva mjesta.