Roma u prijateljskom meču savladala Sutjesku

0

Fudbaleri „Romanije“ su u prijateljskom meču na Tjentištu savladali prvoligaša iz Foče „Sutjesku“ sa 2:0. Podsjećamo, fudbaleri „Romanije“ se od 22. januara pripremaju za predstojeću polusezonu drugoligaškog juga na Palama i ovo im je prva prijateljska utakmica u pripremnom periodu. Utakmicu su igrale dvije postave, prvo i drugo poluvrijeme, a oba gola su viđena u prvom poluvremenu. Prvi je postigao u 16. minutu najbolji strelac druge lige Nemanja Knežević, a drugi Marko Blagojević u 32. minutu. Izabranici Dragana Radovića su ispinili očekivanja i pružili dobru partiju. Dobra igra „Romanije“ na Tjentištu svakako raduje navijače i uliva nadu da ćemo već ove godine na Palama gledati Prvu ligu RS.