Roma poražena u Hadžićima

0

Na drugom prijateljskom meču u pripremnom periodu fudbaleri „Romanije“ su poraženi u Hadžićima od ekipe „Radnika“ rezultatom 4:3. Utakmica se igrala po kiši, gradu i na kraju snijegu na terenu sa vještačkom travom. U redovima „Romanije“ su izostali Babović, Vujinović, Delipara, Aleksić i Savić. Domaćin je iskoristio privikavanje gostiju na teren i već u 20. minutu vodio sa 3:0. Roma se do kraja prvog poluvremena, trgnula iz sna i smanjila rezultat golovima Vilareta na 3:2. Drugo poluvrijeme je igrala druga ekipa i šansu su dobili svi igrači. „Radnik“ je poveo sa 4:2, da bi Erić nekoliko minuta kasnije smanjio na 4:3 i time postavio konačan rezultat utakmice.

Mora se priznati da je domaćin bio jako fer, pogotovo u igri, kada su izbjegavali teže duele kako se po teškom terenu neko od igrača ne bi povrijedio. Na kraju dobra provjera za „Romaniju“, koja zbog snijega nema uslove za odigravanje prijateljskih utakmica na Palama.