Osvojeno šest medalja na međunarodnom turniru u Doboju

1

U subotu 07.10.2017. godine održan je međunarodni tekvondo turnir pod nazivom 11th Doboj Open Championship, na kojem je učešće uzelo preko 300 takmičara iz 29 klubova i 6 zemalja: Austrije, Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije i Makedonije.

Taekvon-do klub „Romanija“ – Pale su predstavljala 3 takmičara. Ni ovaj put nisu izostali rezultati: osvojeno je ukupno 6 medalja, od toga 3 zlatne, 1 srebrna i 2 bronzane medalje.

Sava Dragaš je osvojio bronzanu medalju u borbama u konkurenciji starijih kadeta, u kategoriji +60kg.

Nikola Čvoro je osvojio zlatnu medalju u formama za žuti pojas u konkurenciji juniora i srebrnu medalju u formama za žuti pojas u konkurenciji seniora.

Bogdan Jugović je osvojio bronzanu medalju u formama za plavi pojas u konkurenciji juniora, zlatnu medalju u formama za plavi pojas u konkurenciji seniora i zlatnu medalju u borbama u konkurenciji seniora, u kategoriji -50 kg.