Nova pobjeda za nastavak neizvjesnosti

0

U sjenci duela u Rogatici između Mladosti i Napretka iz Šepka, danas je na Palama lako savladana ekipa Veleža iz Nevesinja rezultatom 5:1 (2:0). U više nego prijateljskoj utakmici, po nezapamćenom nevremenu, oko 200 gledalaca je bilo zadovoljno igrom Romanije, ali i rezultatom duela u Rogatici sve do ´55 minuta kada je Napredak iz Šepka preokrenuo rezultat na 1:2.

Krezović je već u ´10 minutu postigao prelijep pogodak sa 30 metara, topovskim udarcem. Na 2:0 povisio je Delipara u ´20 minutu, nakon dobre asistencije Savića. U drugom poluvremenu slična slika. Potpuna dominacija naše ekipe.

U `65 minutu Jovanović šelje povratnu loptu ka Kneževiću, koji postiže svoj 23. pogodak. Nekoliko minuta kasnije, već je 4:0, ponovo slična situacija. Centaršut Jovanovića, sa 17 metara hvata Knežavić na drop-kik udarac i postiže evrogol! Igrao se ´80 minut, kada je konfuziju u odbrani gostiju iskoristio Aleksić i smjestio loptu u donji lijevi ugao za 5:0. U ´90 minutu gosti nakon udarca iz ugla postižu počasni pogodak i tek četvrti primljeni za Romaniju u ovom dijelu sezone.

Na kraju ostaje nada da će nešto uraditi fudbaleri Milića u zadnjem kolu. Naši fudbaleri se u nedelju završavaju sezonu. Na noge im dolazi ekipa Lokomotive iz Brčkog, dok Napredak dočekuje Rudar Ugljevik. U poslednjem kolu, naša ekipa je slobodna, dok Šepak putuje u Miliće.