Mladi karatisti „Omladinca“ u Bileći osvojili osam medalja

0

SOKOLAC – Karatisti sokolačkog „Omladinca“ na Regionalnom karate prvenstvu u Bileći osvojili su osam medalja, pet zlatnih, dvije srebrne i jednu bronzanu, rekao je Srni trener ovog karate kluba Ognjen Šarović.

Šarović je izrazio zadovoljstvo što je ovaj klub danas postigao izuzetne rezultate i dobio pet regionalnih pravaka u više kategorija, te što su njegovi članovi zauzeli dva druga i jedno treće mjesto.

Prva mjesta u svojim kategorijama osvojili su Novak Cvijetić, Nikola Mijatović, Pavle Erić, Andrej Jovović i Marijan Savčić, druga Danilo Zečević i Danilo Pejić i treće Novak Grujić.

Prema riječima trenera, ovim rezultatima mladi karatisti „Omladinca“ obezbijedili su učešće na Prvenstvu Republike Srpske, koje će se održati 18. marta u Trebinju.

Na Regionalnom prvenstvu održanom danas u Bileći učestovalo je 13 klubova sa 220 takmičara.