Mijatović i Malović prvi među pionirima

0

SOKOLAC – Članovi Bokserskog kluba /BK/ „Glasinac“ sa Sokoca Strahinja Mijatović i Nemanja Malović osvojili su prvo mjesto u konkurenciji pionira na takmičenju Premijer lige BiH za pionire i kadete koje je održano u Vogošći.
Trener BK „Glasinac“ Predrag Bartula rekao je Srni da je Mijatović u jučerašnjoj finalnoj borbi u kategoriji do 40 kilograma pobijedio Vinetu Sejdića iz BK „Visoko“, dok je u kategoriji do 49 kilograma Malović u finalu bio bolji od Danijela Čovića iz BK „Zenica“.

Bartula je naveo da je njihov klupski drug Siniša Marić u konkurenciji kadeta u kategoriji do 54 kilograma osvojio drugo mjesto, nakon što je u finalnoj borbi poražen od Zena Šaljića iz BK „Ilidža“.

Bokserski savez BiH je organizator takmičenja u kojem je učestvovalo oko 100 takmičara iz sedam klubova.