Kafe bar „River“ pobjednik 24. Šobotovog memorijala

0

FOČA – Kafe bar „River“ pobjednik je 24. Memorijalnog turnira u malom fudbalu „Ratko Rade Šobot“, koji je održan na Gradskom stadionu u Foči.

U finalnom meču, ekipa koju uglavnom čine prvotimci „Sutjeske“ savladala je Policijsku upravu Foča sa 5:1.

Pobjednik je osvojio 1.300 KM, a poraženi 600 KM.

Treće mjesto i nagradu od 300 KM osvojila je ekipa kafe „Trezor“, savladavši „Kroasan“ sa 6:5.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Nikola Mojović, najbolji strijelac je Ognjen Pljevljačić sa osam golova, obojica iz ekipe koja je osvojila turnir, dok je najbolji golman Darko Krnojelac, član sastava Policijske uprave.

Na turniru, koji su u čast pokojnog fudbalera „Sutjeske“ i sportskog radnika Rada Šobota organizovali Sportski savez i Fudbalski klub „Sutjeska“ uz podršku opštine Foča, učestvovalo je 10 ekipa.