„Jahorina“ upisala treću pobjedu u Premijer ligi BiH

0

Odbojkašice „Jahorine“ iz Pala zabilježile su sinoć treću pobjedu u Premijer ligi BiH nakon što su na svom terenu savladale gošće iz Banjaluke, ekipu „Banjaluka Volley“ sa 3:1 (25:23; 24:26; 25:23, 25:14).

Paljanke su odigrale prilično dobru i tvrdu utakmicu, iako su drugi set izgubile na osnovu nekoliko greški, vratile su se u igru što je najbitnije i tri boda ostavile kod kuće.

Prvi set prolazi dobro za domaći sastav, dok je drugi prilično namučio obje ekipe, a osvajaju ga Banjalučanke uz dosta napora.

U trećem setu se vraća „Jahorina“, osvaja ga identičnim rezultatom kao prvi, dok je četvrti i posljednji set u potpunosti pripao „Jahorinkama“.

Nakon sat i četiri minute vremena, Paljanke pobjeđuju drugi meč zaredom i time zauzimaju petu poziciju na tabeli Premijer lige BiH za žene.

Trener „Jahorine“ Danilo Tadić rekao je za naš portal da je zadovoljan ovom utakmicom i da je najvažnije što su sva tri boda ostala na Palama.

U 7. kolu Premijer lige BiH „Jahorinke“ će gostovati „Kuli Gradačac“ u Gradačcu.

OK Jahorina – BL Volley 3:1 (25:23; 24:26; 25:23, 25:14)

JAHORINA: Vrećo, Filipovac, Krunić, Tanasković, Milidrag, Krajišnik (c), Stevanović, Gutalj, Klačar, Jegdić, Kosorić, Komlenović.

BANJALUKA VOLLEY: Urta, Rajak, Đapa (c), Marković, Savić, Vujnović, Stojanović, Simić, Biberčić, Šakotić, Milica Protić.