Danas počinje Beach Volley Pale 2013

0

U Palama danas u 14.00 časova na terenima Studentskog centra Koran počinje 6. tradicionalni turnir u odbojci na pijesku Beach Volley Pale 2013. Svečano otvaranje turnira je planirano za 17.00 časova.

Ove godine na turniru će nastupiti 17 ekipa, raspoređenih u četiri grupe. Igraće se četiri dana, a sve će pratiti zabavni program. Završnica turnira je planirana u četvrtak.

Takmičenje je moguće pratiti i na Facebook-u.

GRUPA A
1. TADIĆ – FURTULA
2. ĆEREMIDŽIĆ – BORŠNER
3. PELEMIŠ – RADOVIĆ – SLJEPČEVIĆ
4. SCOUT ZENICA

GRUPA B
1. VESELINOVIĆ – JANKOVIĆ
2. TOMIĆ – DEJANOVIĆ
3. GUTALJ – STUDENTSKI DOM KORAN
4. TOPALOVIĆ – LALOVIĆ

GRUPA C
1. 072 ZENICA
2. KOŠARAC – MIČIĆ
3. STUDENTSKI DOM KORAN
4. DUGI – ČUPO
5. ČVORO – ČVORO

GRUPA D
1. KOSORIĆ – GLUHOVIĆ
2. VUKAŠINOVIĆ – PETROVIĆ
3. MOČEVIĆ – ŠUKO
4. GRUJIĆ – FURTULA – ČVORO

RASPORED UTAKMICA ZA PRVI DAN TURNIRA:

14:00 – GUTALJ – STUDENTSKI DOM KORAN : TOPALOVIĆ – LALOVIĆ 2:0
14:40 – VESELINOVIĆ – JANKOVIĆ : DEJANOVIĆ – TOMIĆ 2:0
15:20 – KOŠARAC – MIČIĆ : STUDENTSKI DOM KORAN 2:0
16:00 – ĆEREMIDŽIĆ – BORŠNER : PELEMIŠ – SLJEPČEVIĆ – RADOVIĆ 2:1
16:40 – SVEČANO OTVARANJE TURNIRA
17:00 – ŠUKO – MOČEVIĆ : VUKAŠINOVIĆ – PETROVIĆ 2:0
17:30 – ČVORO – ČVORO : DUGI – ČUPO 2:0
18:10 – TADIĆ – FURTULA : SCOUT ZENICA 2:0
18:50 – KOSORIĆ – GLUHOVIĆ : GRUJIĆ – FURTULA – ČVORO 0:2
19:30 – 072 ZENICA : DUGI – ČUPO 2:0

DRUGI DAN TURNIRA:

13:00 MOČEVIĆ – ŠUKO : GRUJIĆ – FURTULA – ČVORO 2:1
13:30 DUGI – ČUPO : KOŠARAC – MIČIĆ 0:2
14:00 FURTULA – TADIĆ : PELEMIŠ – RUŽIĆ – SLJEPČEVIĆ 2:0
14:30 TOMIĆ – DEJANOVIĆ : STUDENTSKI DOM KALOVITA BRDA 2:0
15:00 VESLINOVIC – JANKOVIC : STUDENTSKI DOM KALOVITA 2:0
15:30 DUGI – ČUPO : STUDENTSKI DOM KORAN 2:0
16:00 ĆEREMIDŽIĆ – BORŠNER : FURTULA – TADIĆ 0:2
16:30 VESELINOVIĆ – JANKOVIĆ : GUTALJ – STUDENTSKI CENTAR 2:1
17:00 MOČEVIĆ – ŠUKO : KOSORIĆ – GLUHOVIĆ 0:2
17:30 STUDENTSKI DOM KORAN : ČVORO – ČVORO 0:2
18:00 KOŠARAC – MIČIĆ – 072 ZENICA 0:2
18:30 SCOUT ZENICA – ĆEREMIDŽIĆ – BORŠNER 0:2
19:00 072 ZENICA : ČVORO – ČVORO 1:2
19:30 SCOUT ZENICA : PELEMIŠ – RUŽIĆ – SLJEPČEVIĆ 2:1

ČETVRTINA FINALA :

15:30 Furtula – Tadić : Tomić – Dejanović 2:0
16:20 Ćeremidžić – Boršner : Veselinović – Janković 2:0
17:00 072 Zenica : Kosorić – Gluhović 0:2
17:40 Šuko – Močević : Čvoro –
Čvoro 1:2

POLUFINALE
Furtula – Tadić : Ćeremidžić – Boršner 2:0
Veselinović – Janković : Čvoro – Čvoro 2:0

UTAKMICA ZA III MJESTO
Čvoro – Čvoro : Ćeremidžić – Boršner 0:2

FINALE
Furtula – Tadić : Kosorić – Gluhović 2:0

(SVA VEČERNJA DEŠAVANJA NA TURNIRU TRAJAĆE DO 23:00)


(www.palelive.com)

Pretplatite se
Obavijesti me o
0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments