
ИСТОЧНА ИЛИЏА – Полиција у Источном Сарајеву је, приликом увиђаја након саобраћајне незгоде, пронашла пиштољ и трагове који асоцирају на крв у аутомобилу којим је управљао мушкарац из Сарајева чији су иницијали Е.К, саопштено је из Полицијске управе Источно Сарајево.
Саобраћајна незгода догодила се јуче у Равногорској улици у Источној Илиџи, када је аутомобил „рено“ слетио са коловоза.
У саопштењу се наводи да је Е.К. управљао аутомобилом, а да се на мјесту сувозача налазио А.А, обојица из општине Ново Сарајево, те да је током увиђаја утврђено да је на возилу причињена штета.
Сувозачу А.А. указана је љекарска помоћ у Дому здравља Источно Сарајево.
Увиђај су извршили припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Источно Сарајево.
О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву и у току је предузимање свих законом предвиђених мјера и радњи на расвјетљавању кривичног дјела недозвољена производња и промет оружја или експлозивних материја, наводи се у саопштењу.
(www.palelive.com / Срна)