Tri medalje džudistima sa Sokoca

0

SOKOLAC – DŽudo klub „Sokolac“ osvojio je srebrnu i dvije bronzane medalje na Međunarodnom kupu u Trebinju.

Međunarodni kup pod nazivom „Trebinje open“ održan je proteklog vikenda u Trebinju.

Član ovoga kluba Đorđe Ećimović osvojio je drugo mjesto i srebrenu medalju u selekciji kadeta, u kategoriji plus 90 kilograma. Stefan Zečević osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u selekciji starijih pionira, u kategoriji do 60 kilograma.

Nebojša Gordić zauzeo je treće mjesto i bronzanu medalju u selekciji starijih pionira, u kategoriji do 66 kilograma.

Na takmičenju je učestvovalo oko 430 takmičara iz Srbije, Crne Gore, Ukrajine, Hrvatske, Slovenije, Bugarske, Republike Srpske i Grčke.

Organizator takmičenja je bio džudo Savez Srpske, dok je tehnički organizator bio DŽudo klub „Trebinje“.