Počeo 12. turnir u basketu 3 na 3

0
26

Zbog loših vremenskih uslova, sinoć je u SPC Peki počeo 12. Turnir u basketu 3 na 3 “Pale 2015”, na kojem ove godine nastupa 41 ekipa u tri kategorije (seniori, seniorke, kadeti).

Turnir se večeras seli na teren SC Koran i već od 15:45 časova počinju utakmice kadeta. Svečano otvaranje je zakazano za 19:30 časova, kada će biti predstavljene ekipe.

Organizator turnira je Pale Streetball team i ove godine turnir se po prvi put igra po FIBA pravilima i uvršten je na listu FIBA 3×3 basket turnira.

Ove godine su učešće na turniru uzeli igrači iz ABA lige, Premijer lige BiH, Prve lige RS i Federacije, kao i jedan igrač tima iz Kuvajta.

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/turnir-u-basketu-pale-2015a/] width=[54] height=[54] title=[Počeo 12. turnir u basketu 3 na 3] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}

REZULTATI PRVOG DANA TURNIRA:

GRUPA A
STAR TEAM – ALL IN 13:6

GRUPA B
APOTEKA RP – STUDENTSKI CENTAR PALE 21:2

GRUPA C
OLD SCHOOL – DOM KORAN 15:6
DOM KORAN – HOTEL LAVINA 21:19

GRUPA D
XXX – ADVOKATSKA KANCELARIJA 19:17
PREZIDENT – XXX 9:8
ADVOKATSKA KANCELARIJA – POKEMONI 13:8
POKEMONI – XXX 11:18

GRUPA E
PANORAMA VLASENICA – BILI CIKU 18 :10

GRUPA F
RUSIJA – PANDA TRANS 9 : 7

GRUPA G
SOLDZA – KAFANICA RED&WHITE 9 : 21
AUTO-DIJELOVI JANJIC – RODJO I DRUGOVI 18:9
KAFANICA RED&WHITE – RODJO I DRUGOVI 17:10
AUTO-DIJELOVI JANJIC – SOLDZA 21:14

RASPORED ZA 25.06.2015

KADETI:
15:45-16:00 B4-B3
16:00-16:15 B1-B2
16:15-16:30 A3-A4
16:30-16:45 B4-B1

SENIORKE:
16:45-17:00 ”X”-”DOM KORAN”
17:00-17:15 ”AVATARI”-”START”

SENIORI:
17:15-17:30 D2-D3
17:30-17:45 A2-A4
17:45-18:00 B2-B3
18:00-18:15 F2-F4
18:15-18:30 E1-E3
18:30-18:45 C2-C3
18:45-19:00 F1-F4

SENIORKE:
19:00-19:15 ”NO NAME”-”START”

SENIORI:
19:15-19:30 G1-G3

19:30-20:00 PREDSTAVLJANJE EKIPA I SVEČANO OTVARANJE TURNIRA

20:00-20:15 C1-C2
20:15-20:30 E1-E2
20:30-20:45 A1-A3
20:45-21:00 B1-B2
21:00-21:15 F1-F2
21:15-21:30 D2-D4
21:30-21:45 A1-A2
21:45-22:00 C3-C4
22:00-22:15 A1-A4

SASTAV GRUPA – SENIORI

GRUPA A
1. KLADIONICA “SPORT-PLUS”
2. SOKOLAC
3. STAR TEAM
4. ALL IN

GRUPA B
1. APOTEKA RP
2. STOLARIJA “PODROMANIJA-SOKOLAC”
3. STUDENTSKI CENTAR “PALE”
4. VITEZ

GRUPA C
1. OLD SCHOOL – BIG BEN
2. HOTEL “LAVINA”
3. EFEKAT ZDRAVLJA
4. DOM KORAN

GRUPA D
1. XXX
2. PREZIDENT
3. POKEMONI
4. ADOVKATSKA KANCELARIJA

GRUPA E
1. GOLDEN HANDS
2. PANORAMA VLASENICA
3. BILI ČIKU
4. GACKO

GRUPA F
1. STARI LIZCI
2. RUSIJA
3. PANDA TRANS
4. PECAROŠI

GRUPA G
1. AUTODIJELOVI “JANJIĆ”
2. ROĐO I DRUGOVI
3. KAFANICA “RED&WHITE”
4. SOLDZA

SASTAV GRUPE – SENIORKE
1. NO NAME
2. STUDENTSKI DOM KORAN
3. “X”
4. AVATARI
5. START

SASTAV GRUPA – KADETI

GRUPA A
1. SOKOLAC
2. VATRENA TROJKA
3. BULLS
4. NEXT LEVEL

GRUPA B
1. PALE
2. TRI POENA
3. TROJKAŠI
4. BRAZZERS

(www.palelive.com)

Postavi komentar

Komentarišite prvi!

avatar