Otvorena sva biračka mjesta, glasanje protiče bez problema

0
393

U Opštini Pale jutros u 7.00 časova su otvorena sva biračka mjesta i glasanje za sada protiče bez problema. Biračka mjesta će biti zatvorena u 19.00 časova.

Na području opštine Pale pravo glasa na predstojećim izborima ima 19.883 birača upisanih u centralni birački spisak.

Građani će birati člana Predsjedništva BiH, predsjednika i dvojicu potpredsjednika Republike Srpske, poslanike Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH i Narodne skupštine Srpske.

Prve izborne rezultate CIK će, kako je najavljeno, objaviti oko ponoći.

Provjeru vaše registracije u centralni birački spisak i lokaciju glasanja možete izvršiti ovdje.

 

Lokacije biračkih mjesta u Opštini Pale:

001 Ai B: OSNOVNA ŠKOLA “PALE”: ul. Milutina Milankovića, Ćirila i Metodija, Prote Mateje Nenadovića.

002 A i B ZGRADA ŠUMSKOG GAZDINSTVA “JAHORINA”: ul. Nemanjina, Cara Lazara, Briježđa, Meše Selimovića, Srpskih ratnika, Milorada Lolovića, Vlajka Petrovića i Novakovo brdo.

003 A i B ZGRADA ELEKTRODISTRIBUCIJE: ul.Dobroslava Jevđevića i 4. juni

004 ELEKTRODISTRIBUCIJA RADNA JEDINICA: ul. Boška Jugovića, Karađorđeva, Luke Vukajlovića, Trifka Grabeža i Duška Radovića.

005 KUĆA LAKIĆ MILANA: Donji Pribanj, Trebevićka, Radonjići, Srđana Kneževića, 3. april, Petra Pandurevića.

006 VATROGASNI DOM: Gornje Pale, Serdar Janka Vukotića, Nadežde Petrović, Carice Milice, Vojislava Ilića i Jelašje.

007 SREDNjOŠKOLSKI CENTAR 1: Branka Radičevića, Cetinjska, Drinska, Đure Jakšića, Njegoševa, Viktora Igoa, Univerzitetska.

008 MJESNA ZAJEDNICA KORAN: Isidore Sekulić, Ive Andrića, Koran, Lava Tolstoja, Nikole Pašića, Olge Dedijer, Zmaj Jovina, Jefta Dedijera.

009 JASIK – ŠKOLA JASIK: Jasik, Čelina, Veselinovac, Kasidoli, Lipa, Luke, Stupanj, Pavlovac, Udež, Vlahović.

010 JAHORINA – OBJEKAT “SPORT” RADIVOJE GRANZOV: Jahorina, Miloša Crnjanskog i Olimpijska.

011 BREZOVICE – ŠKOLA BREZOVICE: Brezovice i Bjelogorci.

012: SUMBULOVAC – OBJEKAT MINIĆ SAVO: Braja, Gornja Ljubogošta, Jelovci, Rogoušići, Donje Sinjevo, Gornje Sinjevo, Sinjevo, Sumbulovac, Alino brdo.

013 KADINO SELO – škola: Kadino selo i Kostreša.

014 A,B i C : ŠKOLA MOKRO: Bljuštevac, Gradac, Paoci, Kračule, Kračice, Mokro, Štacija, Janjino brdo, Prutine, Pustopolje, Laze Lazarevića, Maksima Gorkog, Milana Toplice, Vojvode Stepe, Banovine, Devet Jugovića, Banovine, Put Sarajevsko – Romanijskog korpusa.

015 KULTURNI CENTAR – ZGRADA KULTURNOG CENTRA: Romanijska, Solunskih dobrovoljaca i Starine Novaka.

016 DONjA LjUBOGOŠTA – KUĆA ČAJEVIĆ MILIVOJE: Donja Ljubogošta i Han Derventa.

017 GORNjI PRIBANj – KUĆA KLAČAR MILE: Brdo, Dolovi, Dragulje, Gornji Pribanj i Pribanjska ulica.

018 PRAČA – MJESNA ZAJEDNICA PRAČA: Prača i Potkoran.

019 PONOR – KUĆA BOGDANOVIĆ MILOMIR: Brnjica, Bukve, Pljevljača, Donja Vinča, Gornja Vinča, Jakšin do, Ponor i Vinograd.

020 BOGOVIĆI – OBJEKAT STOJAN SUBOTIĆ: Bogovići, Buđ, Dobra voda, Miošići, Podloznik.

021 STAJNA – PLANINARSKI DOM: Kosmaj, Podmjedenik, Rosulje i Stajna.

022 HOTOČINA – LOVAČKI DOM: Hotočina.

023 PODVITEZ – ŠKOLA PODVITEZ: Ćemanovići, Donje careve vode, Donji Repci, Gornji Repci, Javor, Gorovići, Donji Repci, Podvitez, Jug Bogdana, Ivana Kosančića, Puškibnova, Vojvode Mišića, Stevana Dečanskog, Ivana Kosančića, Puškinova.

024 SJETLINA – KUĆA VUKOVIĆ VELjKE: Gluhovići, Rakite, Gazivode, Šip i Sjetlina.

025 STAMBULČIĆ – OBJEKAT DIF: Stambulčić.

026 PODGRAB – OSNOVNA ŠKOLA PODGRAB: Prisoje, Modrik, Nikolići, Grab, Gračanička, Pančićeva, Podgrab, Užička.

027 SAICE – KUĆA KOVAČ PERO: Gute, Osatnica, Brateljevići, Kovačići, Lisovići, Nehorići, Račinovići, Saice i Srednje.

028 KULTURNI CENTAR – ZGRADA KULTURNOG CENTRA: Meše Selimovića, Gavrila Principa, Alekse Šantića, Kalovita brda, Petra Kočića, Stjepana Lučića, Selišta, Rakovac, Petra I Karađorđevića.

029 SREDNjOŠKOLSKI CENTAR 2: Begovina, Garež, Malinci, Ulići, Đokovac, Sime Matavulja, Uskočka, Jovana Cvijića, Magistralni put, Vrelo Miljacke, Rajka Kušića, Dositeja Obradovića, Prote Mateje Nenadovića.

030 OBILIĆEVO – ŠKOLA “SRBIJA”: Obilićevo, Beogradska, Dobrovoljnih davalaca krvi, Jovana Dučića i Mihajla Pupina.

031 OBILIĆEVO – ŠKOLA “SRBIJA”: Krivače, Desanke Maksimović, Hajduk Veljkova, Vojvode Radomira Putnika i Mladena Todorovića.

032 ELEKTRODISTRIBUCIJA – PROSTOR GORAN GLUHOVIĆ: Branka Ćopića, Milana Simovića, Nikole Tesle, Vuka Karadžića.

033 KUĆA KUSMUK ŽELjKO: Filipa Višnjića, Jahorinska, Vujalice, Željeznička, Veselina Lučića, 3. april.

034 KULTURNI CENTAR – ZGRADA KULTURNOG CENTRA: Krivodoli, Svetosavska, Križ, Trčine, Deli Radivoja, Svetozara Ćorovića, Ilije Garašanina i Sokolska.

501 III – ZGRADA KULTURNOG CENTRA.

 

(www.palelive.com)

Postavi komentar

Komentarišite prvi!