Večeras na Koranu počinje 56. Turnir u malom fudbalu

0

Večeras u 19.00 časova na Koranu počinje tradicionalni 56. Turnir u malom fudbalu. Sinoć je na terenima SC Koran obavljeno izvlačenje grupa.

Na turniru će ove godine učestvovati 14 ekipa raspoređenih u četiri grupe. Igraće se po tradicionalnom sistemu 5+1, na vještračkoj travi.

Najbolje dvije ekipe iz grupa plasiraće se u četvrtfinale. Utakmica za treće mjesto i finalna utakmica će biti odigrane 18. juna, a program počinje od 20.00 časova.

Turnir za mlađe i starije pionire počinje sutra 11. juna od 16.30 časova.

Grupa A
New Skandal 3
Kafe Euro /Dobrinja 4/
S.D. Glasinac
Obilićevo 0

Grupa B
Studentski dom Koran 3
V.Šume 0
Studentski dom Kalovita Brda
Twin Cakes

Grupa C
Slavija Vizantija 3
Stanica
Romanija 0

Grupa D
Sjetilna
Prača
Cafe Pavle

Raspored (seniori)

10.6.2015.
19:00 New Skandal  – Obilićevo 1:0
20:00 Studentski dom Koran – V.Šume 3:1
21:00 Slavija Vizantija – Romanija 3:1

11.6.2015.
19:00 Sjetlina – Cafe Pavle
20.00 Kafe Euro Dobrinja 4 – S.D. Glasinac
21:00 Studentski dom Kalovita Brda – Twin Cakes

12.6.2015.
19:00 Stanica – Romanija
20:00 Prača – Cafe Pavle
21:00 New Skandal –  Kafe Euro Dobrinja 4

13.6.2015.
19:00 Studentski dom Koran – Twin Cakes
20:00 S.D. Glasinac – Obilićevo
21:00 Studentski dom K. Brda – Velike Šume

14.6.2015.
19:00 Slavija Vizantija – Stanica
20:00 New Skandal – S.D. Glasinac
21:00 Kafe Euro Dobrinja 4 – Obilićevo


15.6.2015.

19:00 Studentski dom Koran – Studentski dom Kalovita Brda
20:00 Velike Šume – Twin Cakes
21:00 Sjetlina – Prača

16.6.2015.
18:00 I 1/4 finalna utakmica
19:00 II 1/4 finalna utakmica
20:00 III 1/4 finalna utakmica
21:00 IV 1/4 finalna utakmica

17.6.2015.
20:00 I 1/2 finalna utakmica
21:00 II 1/2 finalna utakmica

18.6.2015.
20:00 utakmica za III mjesto
21:00 finale

Raspored (stariji i mlađi pioniri):

11.6.2015.
16:30 Olimp – Piksi (4, 5, 6 razred)
17.15 Grijanjeinvest – Red Bul (4, 5, 6 razred)
18:00 Auto škola Semafor – Olimp (4, 5, 6 razred)

12.6.2015.
16:30 Piksi – Grijanjeinvest (4, 5, 6 razred)
17:15 Red Bul – Piksi (4, 5, 6 razred)
18.00 Grijanjeinvest – Auto škola Semafor(4, 5, 6 razred)

13.6.2015.
15:00 Romanija – Piksi (7, 8, 9 razred)
15:45 Tavor – Podgrab (7, 8, 9 razred)
16:30 Bilbao – Elit Fit (7, 8, 9 razred)
17:15 Piksi – Podgrab (7, 8, 9 razred)
18:00 Romanija – Tavor (7, 8, 9 razred)

14.6.2015.
15:45 Piksi – Bilbao (7, 8, 9 razred)
16:30 Tavor – Piksi (7, 8, 9 razred)
17:15 Piksi – Elit Fit (7, 8, 9 razred)
18:00 Romanija – Podgrab (7, 8, 9 razred)

15.6.2015.
15:45 Auto škola Semafor – Red Bul (4, 5, 6 razred)
16:30 Olimp – Grijanjeinvest (4, 5, 6 razred)
17:15 Red Bul – Olimp (4, 5, 6 razred)
18:00 Piksi – Auto škola Semafor (4, 5, 6 razred)


17.6.2015.

18:15 A1 – B2 1/2 finalna utakmica (7, 8, 9 razred)
19:00 B1 – A2 1/2 finalna utakmica (7, 8, 9 razred)

18.6.2015.
18:15 finale kategorija (4, 5, 6 razred)
19:00 finale kategorija (7, 8, 9 razred)

(www.palelive.com)

Postavi komentar

  Pretplatite se  
Obavjesti me o