Turnir u uličnom basketu – raspored mečeva za petak

0

Rezultati mečeva odigranih u četvrtak, 24.6:

Kadeti POLUFINALA:
3×3 Pale – KK Partizan, 22:10
Tri poena – KK Romanija, 14:11

Juniori POLUFINALA:
Žalgiris Kaunas – Tempo Bratunac, 21:19
3×3 Sokolac – 000, 15:14

Seniori:
Old school – Tempo Bratunac, 19:17
Just pub – Caffe Amphora, 21:11

Kadeti FINALE:
19.00, 3×3 Pale – Tri poena, 21:12

Seniori:
Caffe Rebus – Tempo Bratunac, 21:13

Juniori FINALE:
Žalgiris Kaunas – 3×3 Sokolac 22:11

Seniori:
Fit Zone Istočno Sarajevo – Princip, 21:14
Caffe Rebus – Old school, 14:13
Ub Cerex – Caffe Amphora, 21:10

Raspored mečeva za petak, 25.6:

Seniori:
13.00, Obilić Onix 3×3 – Havana pub
13.20, Dangerous – Sport Rehab Brčko
13.40, La Pont – Princip
14.00, Obilić Onix 3×3 – Tempo Bratunac

Šutiranje za tri poena:
14.20, Kvalifikacije

Seniori:
14.40, 3×3 Sremska Mitrovica – La Pont
15.00, Old school – Havana pub
15.20, Damask – Sport Rehab Brčko
15.40, Aluplast Živinice – Peak
16.00, Havana pub – Tempo Bratunac
16.20, Obilić Onix 3×3 – Old school
16.40, Damask – Dangerous

Šutiranje za tri poena:
17.00, Kvalifikacije

Seniori:
17.20, Stridon promet – Caffe Amphora
17.40, 3×3 Sremska Mitrovica – Fit Zone Istočno Sarajevo
18.00, Autodijelovi Janjić – Sport Rehab Brčko
18.20, Podgorica Kodio – Orthodox
18.40, Stridon promet – Just pub
19.00, Autodijelovi Janjić – Damask
19.20, Pirot – Orthodox
19.40, La Pont – Fit Zone Istočno Sarajevo
20.00, Ub Cerex – Just pub

Šutiranje za tri poena:
20.20, Kvalifikacije

Seniori:
20.40, Caffe Rebus – Havana pub
21.00, Ub Cerex – Stridon promet
21.20, Pirot – Podgorica Kodio
21.40, 3×3 Ljubljana East – Aluplast Živinice
22.00, Dangerous – Autodijelovi Janjić
22.20, Obilić Onix 3×3 – Caffe Rebus
22.40, 3×3 Sremska Mitrovica – Princip
23.00, 3×3 Ljubljana East – Peak

Pobjednici u konkurencijama kadeta (2006. godišta i mlađi) i juniora (2002. godišta i mlađi):
Kadeti:
1. 3×3 Pale (Pavle Đurđević, Stefan Jovičić, Sava Dragaš, Marko Mijović;
2. Tri poena (Lazar Savić, Uroš Savić, Ivan Lazić, Miloš Petronić);
MVP: Stefan Jovičić;
Nagrada za fair play “Aleksandar Tomić”: XXX (Strahinja Savić, Danilo Ćorsović, Komnen Lalović).

Juniori:
1. Žalgiris Kaunas (Jovan Gutalj, Rajko Gutalj, Vuk Kusmuk, Pavle Vukadin);
2. 3×3 Sokolac (Filip Zelić, Marko Zelić, Matija Obrenović, Kristijan Savčić);
MVP: Rajko Gutalj;
Nagrada za fair play “Aleksandar Tomić”: 3×3 Sokolac

(www.palelive.com / Streetball Pale)

Pretplatite se
Obavijesti me o
0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments