Smederevo osvajač prijateljskog turnira na Palama

0

Fudbaleri Smederava su osvajači prijateljskog turnira na Palama. Oni su u finalu savladali ekipu NK Kreševo koja se takmiči u Drugoj ligi Federacije BiH rezultatom 4:1. Treće mjesto je zauzela ekipa Vlasenice koja je izvođenjem jedanaesteraca savladala Romu 3:1. U regularnom dijelu rezultat je bio 0:0.

Utakmicu je odlikovao slab tempo igre, sa mnogo dugih lopti. Igrači i jedne i druge ekipe su bili vidno umorni i nisu pružali svoj maksimum. Naša ekipa nije pokazala ni djelić onoga što je odigrala u utakmici sa Smederevom. Romanija je bila bolji protivnik, ali nije uspjela da postigne pogodak, ni nakon dosuđenog jedanaesterca u `75 minutu. Neprecizan je bio novajlija Šuka. Trener Radović je u dvije pripremne utakmice pružio šansu dvadeset petorici igrača.

Romanija je počela u sastavu: Jolović, Vukadin, Erić, Gutalj, Kreštalica, Granzov, Delipara, Živković, Tadić, Šuka i Blagojević Marko

U drugom poluvremenu su igrali: Tešanović, Čvoro, Kosorić, Sušić, Mazić, Vuksanović, Đurović, Blagojević Nikola i Đapić