Slavija slavila u gradskom derbiju

0

Futsaleri Slavije iz Istočnog Sarajeva savladali su Jahorinu u Palama rezultatom 2:5 (1:1). Ovim porazom Jahorina je izgubila gotovo sve šanse za plasman u Prvu ligu.

Za razliku od prvog dijela sezone kada je naša ekipa igrala sjajno, u drugi dio sezone igrači su ušli nespremno, uglavnom zbor radnih obaveza, a situaciju su otežale povrede, te napuštanje ekipe Kovačevića i Jovanovića.

Nakon solidnog prvog poluvremena, gdje je Jahorina dominirala i stvorila 3-4 stopostotne šanse, u nastavku se vidio nedostatak snage, pa je Slavija preko brzih kontri postigla četiri gola. Naše futsalere nije išlo ni kada su stvarali prilike, dva puta su pogodili okvir gola u nastavku, a golman gostuju Zirojević je nekoliko puta odlično odbranio.

Stekao se utisak da su naši igrači u ovom trenutku pružili koliko su mogli, protiv spremnije i trenutno kvalitetnije ekipe Slavije se više nije moglo, pa su sa parketa ispraćeni zasluženim aplauzima.

U sljedećem kolu Jahorina dočekuje Ljubinje, 24. februara u 19.00 h (nedjelja). Biće to dobra prilika da naši igrači odigraju jednu utakmicu bez pritiska i počnu raditi na pripremanju za sljedeću sezonu.

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/kmf-jahorina-kmf-slavija-feb-2013/] width=[54] height=[54] title=[KMF Jahorina – KMF Slavija] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}
Facebook galerija

KMF Jahorina – KM Slavija 2:5 (1:1)

Sportska dvorana Peki
Gledalaca: 150

Sudije: Zoran Soknić,Slađan Došlo (Istočno Sarajevo)

Strijelci: 1:0 Tadić 7:59, 1:1 Grubačić 14:05, 1:2 Živković 21:11, 1:3 Grubačić 23:14, 1:4 Živković 28:26, 2:4 Tadić 29:48, 2:5 M. Bjelica 35:34

Žuti kartoni: Šuko (Jahorina); Kenjić, Grubačić i Šarenac (Slavija);

KMF Jahorina: Pandurević, Đapić, Tadić, Paprica, Kulić, Jokić, Šarović, Šuko, Blagojević, Golijanin, Jolović; Trener: Srđan Delipara;

KMF Slavija: Zirojević, Elez, M. Bjelica, Šarenac, Kenjić, Živković, Grubačić, Blažić, Grahovac; Trener: Bojan Govedarica;