Slavija poražena 0:2

0
FK Slavija - FK Kosice

FK Slavija - FK KosiceNa Koševu se sinoć okupilo oko 2500 gledalaca među kojima je bilo i 50-ak gostujućih navijača slovačkog prvoligaša. Već u desetoj minuti utakmice gostujući igrač Novak iskoristio je lošu odbranu Slavije, probio se po desnoj strani i neometan zapucao loptu u desni golmanov ugao za vodstvo Košica 0:1. Tri minute kasnije nakon slobodnog udarca Šćepanović glavom šalje loptu iznad gola. Najbolju priliku prvog poluvremena imaju gosti no vratar Lućić spašava mrežu Slavije koja nakon igra bolje stvara dvije izgledne prilike no Arsenijević i Kutalija ih ne realiziraju.

Drugi pogadak Košica začet je nakon pogreške Stankovića na sredini terena kojeg Slovaci koriste te nakon dva dupla pasa pogotkom Skutke povećavaju vodstvo na 0:2. Za razliku od prvog poluvremena Slavija u drugom poluvremena nije pokazala ništa tako da gosti iz Košice već nakon prve utakmice gotovo da mogu proslaviti prolazak u naredni krug.

Slavija – Košice 0:2 (0:1)

Stadion: Asim Ferhatović Hase

Sudac: Gediminas Mazeika, pomoćnici: Vytautas Simkus i Audrius Jagintavicius,

Strijelci: 0:1 Novak (11), 0:2 Skutka (60).

Žuti kartoni: Nikolić (Slavija), Skutka, Dobias (Košice)

Slavija: Lučić, Lackanović (od 68. Benović), Regoje, Simić, Radonja (od 46. I.Radovanović), Arsenijević, Šćepanović, Šešlija (od. 67. Nikolić), Đermanović, Kutalija, Stanković.

Košice: Schreng, Kiss, Kaminsky, Kuzma, Dobias, Milinković, (od 82. Karas), Cicman (od 90. Cicman) Viazanko, Novák, Basista, Skutka (od 61. Janič).