Sigurna pobjeda Romanije u derbiju kola

0

Fudbaleri Romanije su ostvarili sigurno pobjedu u petom kolu Regionalne lige grupa jug, protiv ekipe Veleža 3:0 (2:0).

Težak teren je smetao igračima da pokažu tečniju igru, međutim i pored toga utakmicu je ukrasilo nekoliko lijepih poteza i golova. Romanija je povela u 24. minutu, strijelac je bio Erić. Na 2:0 je postavio pred kraj prvog poluvremena Šehovac Duško, koji je i u prošlom kolu pogodio nakon prekida i jednog centaršuta sa desne strane.

U nastavku igre, Romanija propušta nekoliko izglednih prilika, a tačku na sigurnu pobjedu stavio je ponovo Erić Ognjen u 80. minutu, lob udarcem sa ivice šesnaesterca.

U drugom susretu Željeznica je savladala Hercegovac u Bilećoj rezultatom 2:0. Slobodna je bila ekipa Rudog. U narednom kolu 07.10.2012. Romanija dočekuje Rudo u 17.00 časova.

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/fk_romanija_fk_velez_30_09_2012/] width=[54] height=[54] title=[FK Romanija – FK Velež] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}