Romanija ostvarila sigurnu pobjedu protiv Stakorine

0

Fudbaleri Romanije su u 2. kolu Regionalne lige – grupa jug ostvarili drugu uzastopnu pobjedu protiv ekipe Stakorine iz Čajniča, rezultatom 3:0 (2:0).

Naši mladi fudbaleri su igrali agresivno i poveli već u 6. minutu golom Nemanje Slijepčevića. Samo 11 minuta igre bilo je dovoljno da se ostvari sigurna prednost. Strijelac drugog pogotka je bio talentovani Muharemović, koji postiže svoj drugi pogodak u seniorskoj konkurenciji.

Tačku na pobjedu je postavio Nikola Šarović u 65. minutu.

Romanija bi u sljedećem kolu trebala gostovati ekipi Hercegovca u Bileći, međutim još nije jasno da li će ekipa iz Bileće učestvovati u takmičenju. Konačnu odluku daće Fudbalski savez Republike Srpske.

FK Romanija – FK Stakorina 3:0 (2:0)