Рођено 17 беба

0

БИЈЕЉИНА – У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 17 беба – 10 дјевојчица и седам дјечака, речено је Срни у породилиштима.

У Добоју, Приједору и Фочи рођене су по три бебе, у Градишци и Бањалуци по двије, те у Зворнику, Бијељини, Требињу и Источном Сарајеву по једна.

У добојском породилишту рођена је дјевојчица и два дјечака, у Приједору и Фочи по три дјевојчице, у Градишци двије дјевојчице, у Бањалуци два дјечака, у Требињу дјевојчица, а у Зворнику, Бијељини и Источном Сарајеву по један дјечак.

У протекла 24 часа порођаја није било у Невесињу.

(www.palelive.com / Срна)

Нeма објава за приказати

Претплати се
Обавести о
0 Коментара