Rezultati i fotografije “FIS Kup Jahorina 2010” – veleslalom

0

Danas je na Jahorini počelo Međunarodno prvenstvo BiH – FIS kup „Jahorina 2010″ u organizaciji SPD Jahorina i Vlade RS. Vožena je trka veleslaloma, a rezultate i fotografije možete pogledati ispod. Sutra u 10 časova na programu je trka slaloma, a za 14 časova je planirano proglašenje pobjednika i svečano zatvaranje.

Fotografije:

DSC_3927.jpg DSC_4130.jpg DSC_4141.jpg DSC_4305.jpg DSC_4306.jpg DSC_4342.jpg DSC_4360.jpg DSC_4401.jpg DSC_4498.jpg DSC_4547.jpg DSC_4557.jpg DSC_4675.jpg DSC_4689.jpg DSC_4705.jpg DSC_5131.jpg DSC_5153.jpg 

(Fotografije zaštićene autorskim pravima / Foto Vasić – Palelive.com)

Rezultati djevojke:

Rank

Bib

FIS Code

Name

Year

Nation

Run 1

Run 2

Total Time

FIS Points

1

9

315149

LOLOVIC Jelena

1981

SRB

1:08.46

1:06.55

2:15.01

48.60

2

1

715123

NOVAKOVIC Zana

1985

BIH

1:08.51

1:07.49

2:16.00

55.05

3

6

315174

TRMCIC Marija

1986

SRB

1:10.15

1:08.39

2:18.54

71.61

4

10

385070

SERIC Ivana

1994

CRO

1:10.88

1:09.63

2:20.51

84.45

5

14

715150

HALILOVIC Amira

1993

BIH

1:12.47

1:10.62

2:23.09

101.27

6

2

315201

JANKOVIC Masa

1994

SRB

1:12.33

1:11.50

2:23.83

106.09

7

5

715152

KUSMUK Kristina

1994

BIH

1:12.46

1:11.52

2:23.98

107.07

8

25

715154

HADZOVIC Inda

1994

BIH

1:12.85

1:11.92

2:24.77

112.22

9

27

385073

TOMIC Lucija

1994

CRO

1:14.65

1:13.50

2:28.15

134.25

10

22

315203

BULATOVIC Ivana

1994

MNE

1:15.86

1:14.19

2:30.05

146.63

11

8

315200

SMILJANIC Sonja

1994

SRB

1:17.80

1:15.68

2:33.48

168.99

12

19

315198

GROZDANOVIC Petra

1993

SRB

1:17.34

1:16.38

2:33.72

170.55

13

21

235219

MARAGKOU Areti

1993

GRE

1:17.45

1:16.74

2:34.19

173.62

14

16

385059

STANIC Nina Christina

1992

CRO

1:17.58

1:17.25

2:34.83

177.79

15

20

235253

KARAPIPERI Eleni

1994

GRE

1:20.81

1:17.79

2:38.60

202.36

16

18

235114

GATOUDI Eleni

1988

GRE

1:20.36

1:18.41

2:38.77

203.47

17

23

385074

HUBENY Katarina

1994

CRO

1:23.31

1:22.55

2:45.86

249.68

Did not start 2nd run

26

715155

VILA Seila

1994

BIH

Did not start 1st run

28

715156

BESIREVIC Nejira

1994

BIH

24

315199

KUJOVIC Larisa

1991

MNE

17

715001

KUSIC Dragana

1992

BIH

13

315192

TRMCIC Nevena

1991

SRB

12

715151

KULOVIC Azra

1993

BIH

11

715141

BADURA Martina

1991

BIH

7

715157

RAVANCIC Sara

1994

BIH

4

715143

HELDA Amna

1991

BIH

Did not finish 1st run

15

715132

KLEPIC Maja

1988

BIH

3

235127

PAPADOPOULOU Elsa

1987

GRE

Rezultati muškarci:

Rank

Bib

FIS Code

Name

Year

Nation

Run 1

Run 2

Total Time

FIS Points

1

2

710311

RUDIC Marko

1990

BIH

1:06.75

1:04.29

2:11.04

64.90

2

1

561266

KERN Ales

1992

SLO

1:06.96

1:05.32

2:12.28

73.23

3

15

561280

ZIBELNIK Ziga

1993

SLO

1:08.08

1:04.70

2:12.78

76.58

4

4

710328

KUSMUK Maksim

1992

BIH

1:07.38

1:06.06

2:13.44

81.02

5

5

310388

KOSIC Bojan

1990

MNE

1:07.25

1:06.31

2:13.56

81.82

6

8

561285

ZUZEK Matevz

1993

SLO

1:08.28

1:05.89

2:14.17

85.92

7

13

710331

SVETLIN Leon

1993

BIH

1:09.21

1:07.04

2:16.25

99.89

8

14

710269

BADURA Slaven

1986

BIH

1:09.58

1:06.90

2:16.48

101.43

9

7

710339

SABLJICA Kerim

1994

BIH

1:09.34

1:07.20

2:16.54

101.84

10

11

710342

BOSNJAK Franjo

1994

BIH

1:09.84

1:06.92

2:16.76

103.31

11

9

710344

LOKMIC Jahja

1994

BIH

1:10.69

1:07.46

2:18.15

112.65

12

6

310403

MINIC Mladen

1993

MNE

1:10.03

1:09.82

2:19.85

124.06

13

17

380342

STEKO Antonio

1994

CRO

1:13.24

1:11.14

2:24.38

154.48

14

12

710341

BOSNJAK Andrija

1994

BIH

1:13.11

1:11.80

2:24.91

158.04

15

3

380336

MAHOVLIC Borna

1993

CRO

1:12.59

1:12.88

2:25.47

161.80

16

16

380344

ZEKAN Paulo

1994

CRO

1:14.38

1:12.88

2:27.26

173.83

17

18

380327

LACKOVIC Jan

1993

CRO

1:23.15

1:12.25

2:35.40

228.49

Did not start 1st run

24

710347

COSIC Vuk

1994

BIH

23

710338

MULAOMEROVIC Kerim

1994

BIH

22

710325

AVDIC Anel

1992

BIH

10

710332

BERILO Merim

1993

BIH

Did not finish 2nd run

19

310412

HADZIC Tarik

1994

MNE

Did not finish 1st run

21

310406

KOVACEVIC Luka

1993

SRB

20

380330

ZAGAR Maksimilijan

1993

CRO


Povezani članci:

Rezultati i fotografije “FIS Kup Jahorina 2010” – slalom

(www.palelive.com)

Pretplatite se
Obavijesti me o
0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments