Održan Mеmоriјаl “Rајkо Kušić – Kušа”

0

Na Memorijalnom turniru “Rajko Kušić – Kuša” koji je održan u subotu 20.10.2012. godine u Palama učešće je uzelo preko 30 klubova sa oko 250 takmičara iz Federacije Bosne i Hercegovine, Republike Srpske i Crne Gore. Organizator turnira je bio Džudo klub “Rajko Kušić” Pale

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/memorijal-dzudo-rajko-kusic-kusa-2012/] width=[54] height=[54] title=[Mеmоriјаl Rајkо Kušić – Kušа] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}

Postignuti su sljedeći rezultati:

SENIORI








plas.

ime i prezime

klub

kateg.

plas.

ime i prezime

klub

kateg.

1.

ZUROVAC ANDREJ SLAVIJA

60 kg

1.

VUKAJLOVIĆ MLADEN SRPSKI SOKO

90 kg

2.

LALOVIĆ NEMANJA CREPOLjSKO

2.

PEKOVIĆ JOVAN AKADEMIK

3.

CEROVINA DALIBOR RAJKO KUŠIĆ

3.

TATAR IGOR TIVAT

3.

KLAČAR NENAD RAJKO KUŠIĆ

3.

GOLIJANI DRAŠKO ROMANIJA

1.

ORAŠANIN DRAGAN SOKOLAC

66 kg

1.

MIRKOVIĆ RAJKO SRPSKI SOKO

100 kg

2.

PAJIĆ BOJAN SLAVIJA

2.

ŠIPČIĆ VASILIJE VIŠEGRAD

3.

KRIČKOVIĆ DEJAN ATOS-LAKTAŠI

3.

BODIROGIĆ SRĐAN PANTER

3.

KRAJŠUMOVIĆ STEAN RANDORI

3.

BURDALIĆ RAMIZ ZENICA

1.

ZADRO FRANJO BORSA

73 kg

1.

MILOVIĆ NOVICA AKADEMIK

+ 100

2.

SAVIĆ NIKOLA RAJKO KUŠIĆ

2.

SPASOJEVIĆ MARKO RAJKO KUŠIĆ

3.

MIKAVICA BOJAN SLAVIJA

3.

DRAGANIĆ BOŠKO ROMANIJA

3.

MAKSUMIĆ RIJAD BORSA

3.

HADŽIAVDIĆ ARMIN ŽELJEZNIČAR

1.

ĆURAK IVAN NOVA BILA

81 kg

1.

   

2.

ĐUROVIĆ MILORAD SOKOLAC

2.

   

3.

MARKOVIĆ NIKOLA RAJKO KUŠIĆ

3.

   

3.

ARSENOVIĆ NEMANJA PANTER

3.

   





















KADETI

plas.

ime i prezime

klub

kateg.

plas.

ime i prezime

klub

kateg.

1.

KLAČAR NENAD R.KUŠIĆ

50 kg

1.

LOGARA PETAR BORSA

73 kg

2.

CEROVINA DALIBOR R.KUŠIĆ

2.

VUKAŠINOVIĆ MILIVOJE R.KUŠIĆ

3.

BRKIĆ NOVICA OZREN

3.

PETROVIĆ BOJAN VIŠEGRAD

3.

   

3.

ĆOPOVIĆ SRĐAN ROMANIJA

1.

KULINA OGNJEN FAMOS

55 kg

1.

SUŠIĆ ANTONIO NOVA BILA

81 kg

2.

MARIĆ VEDRAN BORSA

2.

MAKSUMIĆ RIJAD BORSA

3.

GRABOVICA ALEKSANDAR SRPSKI SOKO

3.

NEVJESTIĆ VEDRAN NOVA BILA

3.

NINIĆ OGNJEN LEOTAR

3

BJELICA MILAN SRPSKI SOKO

1.

LALOVIĆ NEMANJA CREOPLjSKO

60 kg

1.

VIDAČIĆ VUK LEOTAR

90 kg

2.

VASILJEVIĆ ZDRAVKO VLASENICA

2.

GLIŠIĆ DANIJEL POLICAJAC

3.

SIMIĆ SAVO SOKOLAC

3.

OMANOVIĆ MIRZA ŽELJEZNIČAR

3.

BADROV IVAN NOVA BILA

3

   

1.

PJEVALjČIĆ NIKOLA RANDORI

66 kg

1.

MANGAFIĆ AMEL ŽELJEZNIČAR

+ 90

2.

POPIĆ ĐORĐE SRPSKI SOKO

2.

DEDIĆ PETAR POLICAJAC

3.

GLIŠIĆ ĐORĐE POLICAJAC

3.

   

3.

FERHATOVIĆ AMIR ŽELJEZNIČAR

3

   


PIONIRI

plas.

ime i prezime

klub

kateg.

plas.

ime i prezime

klub

kateg.

1.

MARJANOVUĆ IVAN BORSA

34 kg

1.

MARIĆ VEDRAN BORSA

55 kg

2.

SAVIĆ VLADIMIR MILIĆI

2.

PONJAVIĆ MILAN PANTER

3.

KOVAČEVIĆ RAJKO R.KUŠIĆ

3.

SEFEROVIĆ MURGA ZENICA

3.

MIHIĆ NEVEN SLAVIJA

3.

FALADŽIĆ PAVLE FAMOS

1.

NINIĆ UROŠ LEOTAR

38 kg

1.

STOJAK FILIP VITEZ

60 kg

2.

ŽIVKOVIĆ DEJAN SOKO-M

2.

KOLOVIĆ MILOŠ PANTER

3.

MALEŠEVIĆ ĐORĐE RANDORI

3.

NIKOLIĆ NEVEN SLAVIJA

3.

SAVIĆ SRĐAN MILIĆI

3.

SIMIĆ NIKOLA R.KUŠIĆ

1.

SIMANIĆ KRISTIJAN FAMOS

42 kg

1.

MILETIĆ TONI BOSNA

66 kg

2.

VUKOVIĆ BOŽO SRPSKI SOKO

2.

ĐEPINA KRISTIJAN NOVA BILA

3.

JASLAR DEJAN ATOS-LAKTAŠI

3.

BOROVČANIN NENAD R.KUŠIĆ

3.

ĆETOJEVIĆ NEMANJA POLICAJAC

3.

ILIĆ IVANA BERKOVIĆI

1.

DIVLJAN VUK FAMOS

46 kg

1.

MILIĆ STEFAN PANTER

+ 66

2.

STANIVUKOVIĆ JOVAN POLICAJAC

2.

TODOROVIĆ DANILO TIVAT

3.

ILIĆ ALEKSANDAR R.KUŠIĆ

3.

GLIŠIĆ IGOR POLICAJAC

3.

CEROVINA DALIBOR R.KUŠIĆ

3.

KRSMANOVIĆ ALEKSANDAR RANDORI

1.

ANDRIĆ VELIBOR NOVA BILA

50 kg

1.

   

2.

KOLENDA DAVID NOVA BILA

2.

   

3.

JASLAR PAVLE ATOS-LAKTAŠI

3.

   

3.

DIVLJAN RAJKO R.KUŠIĆ

3.

   

PIONIRKE

plas.

ime i prezime

klub

kateg.

plas.

ime i prezime

klub

kateg.

1.

   

1.

ANA MARIJA BRKIĆ OZREN

44 kg

2.

   

2.

KUPREŠAK NIKOLINA POLICAJAC

3.

   

3.

   

3.

   

3.

   

1.

FURUNDŽIJA LOLITA VITEZ

PLUS

1.

SAMARDŽIĆ ANĐELA BERKOVIĆI

48 kg

2.

ŠUPIĆ SANJA LEOTAR

2.

ZUROVAC MIJA SLAVIJA

3.

GUTALj BOGDANA RAJKO KUŠIĆ

3.

BEČANOVIĆ JELENA SRPSKI SOKO

3.

   

3.

   

1.

JASLAR LJUBICA ATOS-LAKTAŠI

32 kg

1.

BURDALIĆ ERMINA ZENICA

52 kg

2.

ILIĆ GORDANA BERKOVIĆI

2.

BOŽOVIĆ TEODORA SRPSKI SOKO

3.

ĆUBIĆ ŽELjKA ATOS-LAKTAŠI

3.

ĐOPA TATJANA BORSA

3.

   

3.

   

1.

DANILOVIĆ TIJANA ATOS-LAKTAŠI

36 kg

1.

TADIĆ SARA CREPOLjSKO

57 kg

2.

   

2.

VUJMILOVIĆ BOJANA POLICAJAC

3.

   

3.

ASANOVIĆ MAJA LEOTAR

3.

   

3.

GROMOLIĆ JASMINA ZENICA

1.

ŠAKOTA KRISTINA BERKOVIĆI

40 kg

1.

ROGIĆ DANIJELA POLICAJAC

63 kg

2.

PEJANOVIĆ ANA LEOTAR

2.

ĆATIĆ ADELA ŽELJEZNIČAR

3.

   

3.

   

3.

   

3.

   

 

KADETKINJE









plas.

ime i prezime

klub

kateg.

plas.

ime i prezime

klub

kateg.

1.

ANA MARIJA BRKIĆ OZREN

44 kg

1.

SAMARDŽIĆ ALEKSANDRA BERKOVIĆI

63 kg

2.

   

2.

LALOVIĆ NINA CREPOLjSKO

3.

   

3.

TRIPUNOVIĆ KRISTINA VLASENICA

3.

   

3.

BILETIĆ IRENA VITEZ

1.

BOŽOVIĆ TEODORA SRPSKI SOKO

52 kg

1.

BURDALIĆ ZEJFA ZENICA

70 kg

2.

KOVAČEVIĆ SNJEŽANA RAJKO KUŠIĆ

2.

BAŠIĆ ANA BORSA

3.

   

3.

CICOVIĆ MARINA ROMANIJA

3.

   

3.

   

1.

ROSULJAŠ MILICA SRPSKI SOKO

57 kg

1.

BODIROGIĆ MILICA SRPSKI SOKO

+ 70 kg

2.

IKIĆ VEDRENA SRPSKI SOKO

2.

   

3.

MIHIĆ VALENTINA BORSA

3.

   

3.

   

3.

   

Izvještaj sastavio rukovodilac takmičenja Siniša Đukić

(www.palelive.com)

Pretplatite se
Obavijesti me o
0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments