Од сутра наранџасто упозорење због високе температуре

0

САРАЈЕВО – У Републици Српској и Федерацији БиХ /ФБиХ/ од сутра је на снази наранџасто упозорење због високе температуре ваздуха која ће бити између 33 и 40 степени Целзијусових.

Упозорење се односи на период од суботе до уторка, од 27. до 30. јуна, у времену од 11.00 до 17.00 часова, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Према препорукама Свјетске метеоролошке организације, становништво треба да буде спремно на високу температуру ваздуха која може довести до здравствених ризика код угрожених особа – старијих и веома младих.

(www.palelive.com / Срна)

Нeма објава за приказати

Претплати се
Обавести о
0 Коментара